Wpis z mikrobloga

Z okazji dnia singla gearbest organizował huczne wyprzedaże i promocje w tym co 4h można było zgarnąć kupon $111 (minimalna wartość zakupu 111.11$) No ja taki kuponik złapałem, wszystko fajnie - data ważności kuponu była do 14/11/2018 UTC to się troche wstrzymałem z zakupem bo dzisiaj miały być epic( ͡° ͜ʖ ͡°) discounts no ale gówno było, więc sobie składam zamówienie a tu zonk - wywaliło error, że kupon wygasł xD Wchodzę w moje kupony a tam kuponik $111 z datą ważności zmienioną z 14/11/2018 na 13/11/2018 - support na livechacie uczył mnie korzystać z kuponów zamiast odpowiedzieć skąd taka zmiana daty ważności. Ciekawe ile osób czekało na okazję i kupon straciło, cichaczem frajersko zmienili, oj nie ładnie panie girbest. #gearbest #gearbestkupony i trochę też #cebuladeals wiem, że nie powinienem ale chcę żeby więcej osób zauważyło jak Gearbest po cichu robi ludzi w uja (,) No i może trochę #afera wołam też @GearBest_Polska - co tu się? Możecie wytłumaczyć im o co chodzi, bo ja nie umiem rozmawiać z supportem gearbestu xD mówię, że kupon wygasł a oni, że ważny jest tylko na taki i sraki magazyn.
donzol - Z okazji dnia singla gearbest organizował huczne wyprzedaże i promocje w tym...

źródło: comment_FgevU8nDwgsRzhQKNgxSAbijMVSqod8Z.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@donzol: Rano przed pracą sprawdziłem na koncie do kiedy są kupony i miałem do 14.11 i poszedłem po pracy.
Wracam po 15:00 i patrzę, że na koncie mam oby dwa kupony do 13.11 i expired :/

@matiwoj11 Może jakoś dasz radę pomóc?
  • Odpowiedz
@donzol: Próbowałem z 15 razy i nie udało mi się upolować tego kuponu, myślałem, że to jakaś ściema i nikt nie wygrywa, a tu nagle okazuje się, że tyle osób go ma.
  • Odpowiedz