Wpis z mikrobloga

Fajnie wiedzieć że kolejny raz mem był forsowany przez agencje marketingowe tylko dlatego że akurat zaraz będzie premiera czegoś co się z nim pokrywa, tfu, jak się nie nabieracie na monsterki to pokemony
  • Odpowiedz
@sing uuuu rasizm. Rasizm, że wolalbym zeby w japonskiej (w oryginale) produkcji wystepowal Japonczyk zamiast murzyna? Wam juz od tych kolorowych teczy calkiem mozgi na orbity #!$%@?.

I jak tu nie nie lubic idiotow z neuropy.
  • Odpowiedz
@sing czyja cos bezkręgowcu napisalem o biciu, albo tepieniu murzynow? Murzyni mogą byc oburzeni, że w wiekszosci glownymi bohaterami są biali, a teraz jak to sie zmienilo to nie moge byc zdania, że lepiej gdyby zagral to azjata, a nie murzyn? Jezeli dla Cebie to rasizm, Jebnij sie w. Ten lewacki leb.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm swiat sie konczy, bo juz nie mozna miec wlasnego zdania, a zwykly bialy heteroseksualny facet jest brany za faszyste i rasiste jak twierdzi, że azjata bylby lepszy od murzyna. Teraz w prawie kazdym filmie i nawet do rol bialych na sile wciskaja czarnoskorych w imie "tolerancji i równouprawnienia", bo pan murzyn czuje sie smutny. I kto tu sie do czego #!$%@?? Ja do murzynow czy #!$%@? lewactwo do mnie, bo
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Urojenia mają ludzie twojego pokroju. Oglądanie anime i walenie sobie do tego konia nie jest zdrowe i na pewno nie normalne. Normalny dorosły człowiek zajmuje się pracą domem i rodziną, a nie trzepaniem się do rysunków. Przecież neuropa nie jest normalna i wszystko co normalne jest dla was złem.
  • Odpowiedz
@swarp: Dobra może i nie ash. Dlaczego akurat czarny, a nie azjata, albo biały? Na pewno nie za zajebisty talent aktorski, bo w tej roli bardziej widziałbym Jakie Chana niż tego dzieciaka. Hollywood też jest przesiąknięte #!$%@?ą propagandą i każdy sprzeciw kończy się pozwami od #!$%@? lewaków, bo za mało czarnych, gejów, hipopotamów i jenotów w filmach.
  • Odpowiedz