Wpis z mikrobloga

Co #rozowepaski sadza
http://uwodzenie-milroh.blogspot.com/2012/06/o-braku-szacunku-do-kobiet.html
"
Pamiętam taką sytuację, w której pewien znajomy zobaczył mnie na mieście, w ten sam weekend, najpierw z jedną kobietą, a potem z drugą. Kilka dni później znajomy zapytał się mnie, czy któraś z nich jest moją dziewczyną. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że obie są moimi dziewczynami. W tym momencie on wpadł w widoczne oburzenie i zaczął mi zarzucać, że jestem strasznym draniem i że nie szanuję kobiet. Podczas całej, trwajacej może z pół godziny rozmowy, okazało się, że jego zdaniem ja mam OBOWIĄZEK "traktować kobiety z szacunkiem", co oznacza między innymi to, że nie mogę mieć dwóch kobiet z którymi regularnie się spotykam i sypiam. "

"
Prawie każdy facet, którego znam, ma ograniczające, szkodliwe PRZEKONANIA OBYCZAJOWO-ETYCZNE. W obliczu różnych sytuacji z kobietami, ci mężczyźni czują, że dane zachowanie jest "niestosowne", "nachalne", "złe" czy "nie na poziomie". Zwracam uwagę na słowo "czują". Celowo nie napisałem "myślą". Chodzi mi o głębokie, emocjonalne przekonania. Często ktoś na bardziej powierzchownym, intelektualnym poziomie uważa jedno, ale w głębi serca czuje coś zupełnie innego. Wymienienie wszystkich możliwych ograniczających przekonań nie jest możliwe, ale wymienię kilka przykładów dla lepszego wyjaśnienia, o jaki typ przekonań mi chodzi:

(...)

5: Jeżeli wiem, że ona już kogoś ma, to nici z czegokolwiek. Przecież ona jest zajęta, nic z tego nie wyjdzie, a ja wyjdę w jej oczach na świnię.

6: Jeżeli ja kogoś mam, to nici z czegokolwiek. Sypianie z drugą kobietą, gdy już się jedną ma jest przecież podłe!

7:Muszę być względem niej całkowicie szczery. Jeżeli nie mam najmniejszej ochoty na związek i chcę ją tylko przelecieć, to mam obowiązek ją o tym poinformować. Jeżeli mam już kogoś, to muszę jej o tym powiedzieć. Nie wolno mi kłamać, nie wolno nawet niczego ubarwić. Przecież facet który okłamuje kobietę to amoralna świnia. "

Czyli "zarywaj do czyjejs, jak juz masz dziewczyne, to i tak mozesz sypiac z innymi, nie musisz mowic kobiecie, ze nie masz wobec niej zadnych zamiarow itp"
#logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
@Wolowinka: moze ja sie pytam czy sie puszczacie i czy rzeczywiscie w wiekszosci z was siedzi niewyzyta dziwka. Bo jak tak to ja nie bede sie bawil w szacunek do kobiet.
  • Odpowiedz
@3142042 przecież pisał do Ciebie niebieski ()
Co do twoich rozkmin to też jak byłem młody i głupi to nie szanowalem dziewczyn, ale mam nadzieję, że dorosniesz i zmadrzejesz.
  • Odpowiedz
@maniek_: zastanawiam sie czy jest sens, bo szanujesz taka, nie wkladasz lapy do majtek, kupujesz kwiaty, szanujesz to ze ona nie chce od razu seksow, a potem dowiadujesz sie ze brudny Ukrainiec do niej podchodzi i ma ja od razu. To #!$%@?.

A jesli sie da od razu wyruchac taka slicznotke to chyba lepiejj to, niz "szanowac" i tracisz czas, pieniadze i energie na loszke ktora woli dac brudasowi w 5
  • Odpowiedz
@maniek_: ja po prostu nie chce trafic na jakies fanpeje "hehe #!$%@? ludzie w Tindra" itp jak napisze do loszki na fb czy Tinderze, lochy takie sa: najpierw daja dupy randomom, ale jak JA napisze "chodz sie ruchac" to jest to powod zeby zrobic screena i udostepnic wszedzie.
  • Odpowiedz