Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi powie o co chodzi. Miałem kupon 50/100, złożyłem zamówienie i cena wychodziła w koszyku 53$ tyle co zakładałem po zniżce, wybrałem wszystkie produkty i przechodząc do wyboru formy płatności cena 84$. Co można w tym momencie zrobić? Jest jakiś dispute czy inne formy reklamacji, chce produkty a nie chce dopłacać 31$ #aliexpress
  • 17
Generalnie wygląda to tak jakby policzyło te -50$ od cen z przed promocji. połowa zamówienia jest w cenie promocyjnej a połowa w cenie wyższej niż w koszyku była. Przejdzie mi płatność jak wybiore tylko część z zamówionych rzeczy?
@Lord_Jim: wszystko na czas. Gdyby nie to że wyskoczyła inna cena to i opłacone by było na czas. generalnie discount mi zrobiło 50 USD ale od innej ceny niż ta z koszyka, to jest problem. Nie wiem czy to Ali czy sprzedawcy oszukują.
@fraciu: jak to analizuje to na kazdym produkcie by musiała. Wszystkie ceny które kupon zapłacił to robił to od cen podanych przed "11.11" czyli np. jak coś kosztowało 27 USD a było na promocji za 15 USD to kupon zmniejszył mi cenę do 17 USD. Super promocja, mali oszuści. Oczywiście wszystkie produkty dalej są na takich samych promocjach jak wcześniej, bez zmian.
@Gambitus: bo ja wiem za mi banda 3 dałem 23zl potem baterie do kamerek itp. wychodziło wszystko taniej niż normalnie bo poluje na nie od jakiegoś czasu wiec mi się opłacało
@fraciu: no dziwne, dlatego sie tak wzburzyłem. Nie pierwsze i nie ostatnie zakupy które robie ale takich jaj nie miałem wcześniej. Niby super kupon ale sprzedawcy coś oszukują, raczej to nie wina Ali, zastanawiam sie czy tego nie zgłosze że są oszustami.
@Gambitus: mimo że promo do 14.00, to zniżone ceny obowiązywały do 13.58. O 13.59 zmieniły się na normalne. Natomiast kupony działały do 13.59. Musiałeś zakupić o 13.59.
@qleczka no masz rację, 4:59 ich czasu kupione. Już się kontaktowałem z supportem. Na 5 rzeczy 2 zmieniły cenę co zepsuło całe zamówienie. 3 nie zmieniły, akurat na przełomie kupiłem i 3 zdążyły się załapać 2 nie