Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowy_Leszek: Jakbyś używał spotify to byś wiedział że jest możliwość ściągnięcia utoworów na telefon ¯\_(ツ)_/¯ Jednym kliknięciem w zajebiście dobrej jakości. Nie musze szukać pojedynczo utworów i ściągać jak debil i przerzucać na telefon. Jak jade pociagiem, nie musze mieć internetu bo słucham muzyki w trybie offline. Ale dla ludzi starej daty jak Ty czasem trzeba tłumaczyc różne oczywiste i proste rzeczy.

LOL starej daty... 85 here. Poza tym są jeszcze inne odtwarzacze muzyki niż android, ja dla bezpieczeństwa używam androida do minimum. W aucie mam CD MP3, lubię też zgrać muzę na prosty player bez gpsu i profilowania reklam pod moje rozmowy telefoniczne.

Acha, i jeśli szukasz jakiegoś "białego kruka" to nie znajdziesz w aplikacji dla mas. Ja nie słucham "młodego pokolenia raperów z usa" czy eurowizji, popu itp...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowy_Leszek: Wiem że są chronione dlatego używam spotify gdzie za dostęp do aplikacji płace. A muzyka jest ściągana do aplikacji i nie ma możliwości transferowania utworów na inne rzeczy. Jest to 100% legalne. Możesz też założyć foliową czapke albo zakleić mikrofon w telefonie plasteliną co skutecznie utrudni prace służb specjalnych i innym reklamodawcom.