Wpis z mikrobloga

@Epos_o_Laskotkameszu: Nie jakis aktywista, ale wojujacy lewak taki jak ty. To wlasnie on sie skompromitowal, siebie i ciebie. Poganstwo to tradycja, to symbolika wynikajaca z tradycji, kultury, wiec to cos czego kazdy czerwony nieznosi i z czym walczy. Wolnosc slowa to koszmar lewaka. Zakazali juz swastyki, a jutro zakaza swarzycy czy run... Jestes wrogiem rodzimowierstwa i idee jakie propagujesz walcza z rodzimowierstwem. Pozostaje wierzyc, ze nie wszyscy sie na te twoje
@Epos_o_Laskotkameszu: To wyjasnij mi co ma wspolnego z rodzimowierstwem pisanie o "nackach", czy "bekaznarodowcow" albo te malunki..... Jest to jawnie lewicowa propaganda POLITYCZNA. Tak sie sklada, ze sam podales przyklad jak lewicowe #!$%@? mozgowe dziala w praktyce. Widzi taki jeden np rune albo kolowrot i dostaje piany. Niewazne, ze to nic zlego, ale to nie ty, ale oni beda decydowac co jest dobre za nas. Tak samo chcesz robic wyzej przekreslajac
@Tiwaz: A ja nie chcę nigdzie dochodzić do władzy ( ͡º ͜ʖ͡º) Toporzeł jest symbolem politycznym i nie ma za wiele wspólnego z rodzimowierstwem.

co ma wspolnego z rodzimowierstwem pisanie o "nackach", czy "bekaznarodowcow"


Ma wspólnego to, że nacki wykorzystują symbole rodzimowiercze do swoich celów, przez co wiara rodzima kojarzona jest z tym jednym i niezbyt lubianym środowiskiem. Ja uwielbiam tego typu symbole (łącznie zresztą z