Wpis z mikrobloga

@Mecha-Jaraxxus: co masz na mysli? ja nie mialem dziewczyny 9 lat i nie zerwalem jej plomby. Teraz to pewnie gowno a nie plombe zerwe. Myslisz ze nie probowalem juz z dziewczynami? Inwestowalem czas i energie a i tak zawsze okazwl sie ktos "lepszy". Nie mowiac o tym ze niektore pytaly WPROST ile zarabiam
  • Odpowiedz
@3142042: Z tymże ja nie zerwałem plomby xD. Przeżyłem pierwszy raz z dziewczyną która chciała swój pierwszy raz ze mną. I to był związek i zaufanie i zakochanie. Szacunek do siebie nawzajem i miłość. Ja się nie dziwię, że z takim podejściem żadna cie nie chce. Zwal se konia, idź pobiegaj, zwal drugi raz to może ci trochę ciśnienia zejdzie. Chcesz szanującej się dziewczyny to ją szanuj. Chcesz ładnej i
  • Odpowiedz
@Mecha-Jaraxxus: tak bo grubasy ktorych znam z ladnymi dziewczynami to o siebie dbaja
ja juz schudlem duzo i tak nie mialem dziewczyny wiec powiedzialem #!$%@?.
Masa niezadbanych, grubych, brzydkich kolesi ma sliczne dziewczyny, a nagle ja sam mam sie odchudzac itd?
Co ja mam niby ogarniac w zyciu? Mam swietnie platna prace, niedlugo bede mial wlasne mieszkanie.
Nie chce zdeflorowanej po jakims Sebku albo po tobie, bo jestes nikim.
Jesli
  • Odpowiedz
@3142042: Dobry jesteś dzban. Taki nie za pełny. Widać ta masa grubych i niezadbanych nadrabia czymś innym. Ale jeżeli kobietom pokazujesz co o nich myślisz, a myślę, że ciężko ci to ukryć boś "tempy" jak młotek to się nie dziwię, że żadna cie nie chce. A ja pomimo, że jestem nikim to miałem i dziewice i kobiety bardziej doświadczone niż ja i mniej doświadczone. Także ten, pozdro poćwicz.
  • Odpowiedz
@Mecha-Jaraxxus: no i to jest to. Podnossz sobie samoocene mowiac ze zerwales plombe dziewicy. I nie, nie jestem "tempy". Gdyby nie moja inteligencja, nie moglbym pracowac tam gdzie pracuje. I nie zarabialbym tyle. A kobiety sa glupie, bo wola mniej zarabiajacych, glupszych, bez takiego wyksztalcenia jak ja. A kim TY jestes? Podejrzewam, ze smieciem, ktoremu moglbym kazac w normalnym zyciu skakac, a ty bys pytal, jak wysoko xD
Tak, szanuj
  • Odpowiedz
@3142042: Ja sobie obecnie pracuje w fabryce bez stresu i bez zmartwień. A jakbyś mi kazał skakać to bym cie wyśmiał. Typie masz za duże mniemanie o sobie i swoich zarobkach. Nie podnoszę swojego ego, po prostu stwierdziłem wcześniej fakt, że pierwszy raz to raczej słaby jest. No związek to się rozpadł obustronnie. Czasem tak w życiu jest, że i małżeństwa ze stażem 20 lat się rozpadają. A ty weź
  • Odpowiedz
@3142042: Mnie nie trzeba kazać #!$%@?ć bo sumiennie wykonuje swoje obowiązki xD. I miałem już ludzi pod sobą. Teraz sobie odpoczywam po prostu. Bezmyślna praca przy maszynach, bez stresu. A jakby trzeba to i przełożonemu powiem żeby #!$%@?ł i zmienię pracę. No i nie jesteś człowiekiem lepszym ode mnie. Ja np. swoje mieszkanie już mam. Swój pierwszy (i nie tylko) raz też mam. Wzloty i upadki w związkach mam. Byłem
  • Odpowiedz