Wpis z mikrobloga

#motoryzacja myślę nad jakiś "drugim" samochodem, taki mniej rodzinny, bardziej do pojeżdżenia. Budżet ok 200-250k. Do tej pory jarałem się Mustangiem GT ale zaczeły mnie zastanawiać inne opcje, np. Nissan 370Z. Może coś jeszcze ciekawego da sie w tej cenie dostać? Myślę raczej o czymś nowym w leasingu.
  • 18
@dogfart: wiem wiem, czasem jest jakiś spontaniczny telefon od znajomych i dupa blada. Generalnie auto fajnie zestrojone, sztywne ale nie za mocno. No i dla mnie przede wszystkim wygląd który przyciąga spojrzenia. Jak będę kiedyś potrzebował zabawki to właśnie 370 z choć nie ukrywam ze wole Focusa MK3 RS bo jest praktyczniejszy i ma napęd na 4
@dogfart: Z mojej strony polece Toyote GT86 + Turbo/kompresor na ~280 km. Wyglądem zmiata 370tke i mustanga, a prowadzi się genialnie. Niedawno miałem możliwość pojeżdżenia tym autem przez jakiś czas, i naprawdę świetne odczucia z jazdy. Jednak w standardzie brakuje mocy, ale za ok. 30k możesz to zmienić. Nawet ASO Toyoty bodajże w Markach (przy Warszawie) montuje zestaw Turbo, na który udziela gwarancje.
@dogfart: Nissan 370z to bardzo zły wybór. Ani to mocne, ani to szybkie, ani fajnie nie brzmi. Osiągi na poziomie średnich wersji silnikowych sedanów premium. Właściwości jezdne nienajlepsze. Auto na rynku już prawie 10 lat, wygląd trąci już myszką. Mustang GT jest lepszy praktycznie pod każdym względem.

@Kalak problemem jest to że toyota gt86 po turbo nadal nie jest jakaś super szybka, ma osiągi na poziomie topowej Skody Superb. Oczywiście właściwości