Wpis z mikrobloga

sa tacy, ktorzy juz wygrali jak np pawlo, są tacy, ktorzy na dzien dzisiejszy wtopili- kupowali po 17k, sa tacy ktorzy sa pomiedzy jak ja- kupilem w sierpniu/ wrzesniu 2017 jest do przodu, ale nie ma na lambo, sa wreszcie tacy, ktorzy stoja z boku i zawsze żałują ze nie kupili jak bylo tanio. Zasada jezuitow mowi "lepiej prosic o rozgrzeszenie, niz przebaczenie". Nikt nie wie na pewno jak to bedzie z
@Obruni: życie nie opiera się na pieniądzach, jaką przyjemność z pieniędzy będzie miał człowiek siedzący w piwnicy, nie mający rodziny ani przyjaciół, pieniądze jedynie pogłębia jego frustrację, bo tych rzeczy się kupić nie da, a wręcz przeciwnie ludzie z kasą są zazwyczaj postrzegani negatywnie
@cypherpunkbtc: ja akurat lubie włóczyć sie po swiecie, w styczniu tego roku pan Bitcoin zasponsorowal mi miesiac na filipinach i licencje "advanced diver"- chodzi o nurkowanie- i tak bym to zrobil, ale milo jak to bylo bezkosztowo, jesli tak sie wydazy ze caly ten cyrk da mi dochod umozliwiajacy posiedzenie dluzej w afryce, czy azji, to grzecznie podziekuje, jesli nie, to bede klal w zywy kamien, ale zapewniem Cie ze nie
@Obruni: wiesz ja jestem stary, mam czwórkę z przodu, mój syn jest wyższy od mojej ex a córce rosną cycki,
na brak kasy nie narzekam, nieźle zarabiam jak na ten kraj, pięć cyfr
ale nie mam przyjaciół bo gdzieś ich potracilem przebijajac się przez życie
i wiem że tego kasą nie odrobię
a wręcz przeciwnie
tych których zaniedbałem i straciłem, kasą bym tylko zaraził jeszcze bardziej
@pawlo74: doszedlem kiedys do wniosku ze jak mam w planie, kiedys, pozniej zrobic cos fajnego, to najpierw musze sie zastanowic czy nie moge tego zrobic od razu . Nie ma jutra, jest dzisiaj. Moze nie powinienem tego pisac tutaj, ale jestes poniekad osoba publiczna, wiec zaryzykuje ze sie na mnie nie wsciekniesz. Ty z ludzi na tym tagu jestes wygrany po calosci, dziwi mnie ze nie korzystasz tu i teraz- 10%
@Obruni: to jest konsumpcjonizm, jeszcze nie czas na to. Muszę mieć pewność, że wystarczy na wszystko, muszę wiedzieć, że nie tylko dla mnie wystarczy. Mam swoje założenia i je realizuję. Co się odwlecze to nie uciecze.
@cypherpunkbtc: hej ja mam 48lat, wiec tez plecak doswiadczen ( tez mam ex żonę tyle ze w Ghanie hehe) i wlasnie kiedys doszedlem do prozaicznego wniosku ze wazne jest kim jestem, a nie ile mam, dobrze zarabiam, a jezdze 12letnim autem, w zamian mam przyjaciol na calym swiecie i spędzam minimum 3 msc w roku na zadupiach tegoż swiata.
btw We wrzesniu jak @plasant skojazyl za jestem na filipinach a ,tam
@pawlo74: pewnie gdzie indziej mamy granice ustawione, z drugiej strony, ja tez nie tylko baluje, ale w wiekszosci pracuje- i wlasnie trza isc spac, bo jutro do pracy. Pozdrawiam Pawlo.
ej ja mam 48lat


@Obruni: nie wierzę. Teraz mnie zatkało, myślałem, że jesteś nastolatkiem.

to pisales ze pewnie janusz z grazyna kupili bilety,bo tanio, a pogody nie sprawdzili


@Obruni: nie przypominam sobie to musiał być ktoś inny, sprawdź.