Wpis z mikrobloga

Cześć. Nie wiem nic o e-papierosach. Mozecie mi cos polecic co kupic na poczatek tak do 200 +/- 50zl. Jakis poradnik wprowadzajacy co i jak, jak mieszac liquidy bo ponoc nie mozna u nas kupowac gotowych tylko z UK? Skad zamawiac itp. Najlepiej jakis artykul zebym mogl sobie poczytac i jaki zestaw, i co najlepiej kupic :) Dzieki z gory :)

#epapieros
  • 14
  • Odpowiedz
Dzieki za odpowiedz. Mozesz mi powiedziec jakie sa koszty eksploatacji na miesiac? Ponoc grzalke trzeba wymieniac 2 razy na miesiac to jest 20zl i ile liquidu pojdzie na miesiac? Na przyklad wzialbym: Tesla WYE 200 - jaki do tego atomizer dobrac zeby zmiescic sie w 250zl? No i jakie baterie polecacie? Mam ladowarke do akumulatorkow w domu tak wiec spoko.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belkocik: grzałkę wymieniasz kiedy musisz. Nikt nie mówi że to będzie 2x na msc.
Baterie polecam lg albo Sony.
Liquidu tyle ile wypalisz. Dziwne pytanie. Kwestia jak dużo będziesz jarać.
  • Odpowiedz
@Invisible22: @Waspin: @Viscop: Na edym nie ma tesli wye 200 - jest na gearbescie za 110zl? Z czego to zamowic? Np gearbest tesla wye200, a z aliesxpress atomizer zeus 90zl? Slyszalem ze nie warto zamawiac wszystkiego razem. Jest jakis inny sklep w polsce co ma to na stanie bo tak patrze na google i nicu nie slychu. A i jakie gotowe grzalki polecacie do tego zeusa?
  • Odpowiedz