Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wbrew hejterom najczęściej przy zakupach korzystam z planetplus (chyba że korzystam z bonusu za rejestrację gdzie indziej). Zawsze sobie chwaliłem pp za dobry support, może nie zawsze zaliczą, ale jak się do nich odezwę to odpisują szybko i naliczają ręcznie :) Dlatego też zazwyczaj bronię ich na wykopie, kiedy ktoś ich przesadnie negatywnie ocenia.

Przy dzisiejszym podwyższonym cashbacku z okazji 11.11 znajduje się adnotacja, że ręczne zgłoszenia będą rozliczane po standardowej stawce, czyli mega lipa.

Dzisiaj zrobiłem zamówienia na łączną kwotę 2000 PLN. Lepiej, żeby wszystko zostało naliczone automatycznie, bo się pogniewamy ( )
#planetplus #cashback
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aryl: 50 usd na jedną transakcję. Rozbiłem swoje zakupy na kilkanaście osobnych, oddzielnych min. 10 minutowymi przerwami, żeby na pewno wszystko dobrze wskoczyło.

Pojawiła się już 1/3 zamówień z aliexpress, wszystkie na kwoty mniejsze od 100. Trzech największych (telefony z gearbest) wciąż nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mają jeszcze czas, będę się martwił po tygodniu.
  • Odpowiedz
@darvd29: ja zrobiłem kilka zamówień 11-12 na podwyższonym cashbacku, weszły 2 z 11-go: z godz 07:52 i 12:48 za 229 i 27zl. Natomiast pomiędzy nimi miałem 2 zamówienia na 1188zł. Na razie czekam spokojnie. Zakupy w ten sam sposób, tą samą przeglądarką i przemyślane pod względem cashbacku więc nikt mi nie wmówi ze moja wina...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwerty63: mi weszła połowa zamówień na Ali (jakieś 10 z 20), różne kwoty. Oprócz tego zamówiłem 3 telefony na Gearbest w trzech osobnych sesjach, na łączną kwotę 2200 PLN :) To się jeszcze nie pojawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwerty63: No i ja podobnie jak Ty. Mam pobraną osobną przeglądarkę, która czyści wszystkie dane, historię cookie itp po wyjściu z niej, nie ma żadnych dodatków (adblock itp). Korzystam z niej wyłącznie do cashbacku - odpalam czystą, wchodzę prosto na stronę cashback i kupuję, wracam na stronę główną sklepu i wyłączam sesję.
  • Odpowiedz
23


@darvd29: update z mojej strony: na wydane okolo 4000pln w około 20 transakcjach 11-12.XI głównie z aliex mam na koncie wciąż tylko 2szt za ponad 200zł. Nie wiem kogo za to winić bo nie mam jak sprawdzić ale ktoś ukradł mój cashback, nie wierzę że niechcąco. Wieczór zacznę dodawać ręcznie transakcje i uważam że powinni liczyć wszystkim poszkodowanym podwyższony cashback jaki wtedy obowiązywał za te dni bo to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwerty63: ja mam trochę lepiej ale też daleko od szczęścia. 11/20 transakcji z Ali, sami bez upominania przeliczyli je na poprawną stawkę. Aczkolwiek 9 wcięło. Na szczęście po trzech dniach pojawiły się 3 zakupy z gearbest na 2200
  • Odpowiedz