Wpis z mikrobloga

@Winstrol: Pardon, merci zarazem :)
Oglądam ich już jakiś czas, zdanie mam podobne do Ciebie, natomiast mimo wszystko spodziewałem się dziś przy charytatywnym streamie przede wszystkim palenia lumpa w postaci Siwego. Teraz przy sytuacji kiecy gdzie Tajfun został sam i sytuacja się rozkręcała liczyłem na ostre odpalenie go, niestety Bystrzak wrócił.
Ciekawi mnie cała sprawa omawianych przez Sylwka podatków, nie jestem od tego specem, ale gdyby ktoś znający się na rzeczy
@Miklin1209: Dzisiaj mial byc stream charytatywny? Szkoda, ze nie dojechala ta blondynka Agatencjuszka ktora tak milo wspominaja stare lumpy... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Co do calej rodziny patostreamerow to uwazam, ze wszyscy sa podobni do siebie na swoj sposob. Specyficzne srodowiska, dorastanie wsrod #!$%@? rodzicow, wsrod oparow wodki, najtanszych petow i ogolne zapuszczenie... Dzisiaj w dobie internetow dla normalengo czlowieka atrakcja jest poogladac sobie takie #!$%@? malpki
Miał być, generalnie zobaczyłem że Wykopki znają historię owego chłopaka lepiej niż ja, nie wnikam.
Nie mogę się nie zgodzić z tym co napisałeś, jest to prawda.
Niemniej jednak konkretnie chodziło mi o wyliczenia Bystrzaka z podatkiem, bo nagle zaczął on wyskakiwać z liczbami o które bym go nie podejrzewał, oczywiście " poprawcie mnie jeśli się mylę" i ktoś znający realia podatków mnie "wyjaśni", nie niemniej jednak mimo sympatii uważam go za