Wpis z mikrobloga

@Wergiliusz ten cep ma problem trafić na pusta bramke, cud że trafia na trybuny. Nie potrafi nic ugrać, czasem mam wrażenie że w takim GKS Katowice lepiej grają niż on. Wiesz może kiedy kończy mu się kontrakt?
@korni007: Potrafi grać. W Napoli znalazł się przypadkiem prawda? Po prostu ktoś tam stwierdził, że wyrzuci 30 mln euro w błoto za zawodnika, który W OGÓLE NIE POTRAFI GRAĆ W PIŁKĘ. Szkoda czasu na dyskusję z tobą. Milik w obecnej formie jest zbyt słaby, aby grać w Napoli. Ale to co ty piszesz, to jest jakaś kpina.

Druga sprawa. Nawet jeśli w ogóle nie potrafi grać (jak twierdzisz), to pytam ponownie,
@Mayki44: Uważasz, że nie ma na swiecie nietrafionych transferów? Że jeśli za zawodnika dało się ileś ml euro to automatycznie jest dobry? Według mnie ktoś się po prtostu przeliczył. Nie potrafię zrozumieć dlaczego Milik dostaje tyle szans w klubie i reprezentacji. Ten zawodnik jest dla mnie skończony.

A co do nazywania go szmata to też nie popieram.
@Wergiliusz: Są nietrafione transfery. Milik jest nietrafionym transferem, choć przypominam, że zaliczył dwa bardzo o poważne urazy, które mocno zniszczyły jego karierę. Ale jest różnica między stwierdzeniem, że Milik w Napoli to nietrafiony transfer, a tym, żę "MILIK W OGÓLE NIE POTRAFI GRAĆ W PIŁKĘ". Bo - bez względu na tym, jak gra obecnie - w jakiś sposób znalazł się w tym miejscu, w którym jest. A zaszedł dość wysoko w
Milik to po tych dwóch kontuzjach chyba ma największy problem z głową mimo wszystko, bo skoro napastnik z takimi słabymi statystykami twierdzi że nie ma problemu z marnowaniem okazji to coś musi być tu nie tak