Wpis z mikrobloga

Mam pytanie czy bedzie nowa wersja mobilna wykopu? Mam parę sugestii, które chciałbym zaproponować:

-w powiadomieniach, żeby pojawialo się ze ktos użył obserwowanego tagu, a nie tak jak teraz jeżeli ktos używa obserwowanego przez nas tagu, jest napisane że, zwraca się do mnie czy jakoś tak. Jakby jeszcze byl troche inny kolor ze to powiadomienie od tagu to już w ogóle super :)

-jak się pisze np wiadomość na mikroblogu czy myślę że, jest podobnie w znalezisku, chce się odpowiedziec kilku osobą z danej dyskusji:

Po napisaniu odpowiedzi do pierwszej osoby, później chce się odpowiedzieć jeszcze następnej w tym samym komentarzu, to jak się

kliknie w przycisk odpowiedz następnej osoby to kasuje cała do tej pory napisaną wiadomość i trzeba zaczynac od nowa, pozostaje

tylko nick tej nowej osoby, której chcemy odpowiedzieć jako drugiej

-dodanie przycisku obserwuj, jak się wejdzie w kogoś profil

-podpowiadanie tagów i nicków jakby było to możliwe :)

Na początek tylko tyle, jak mi się coś przypomni to mogę napisać jeszcze :)

Dziękuje i pozdrawiam :)

#pomocnyshepard

@dstranz:

@maciejkiner:
  • 34
@kravi93: no mowie ze jakby bylo to mozliwe, jakos od strony technicznej i uzytkowej, zeby mozna bylo tego w jakis sensowny sposob uzywac, np nad polem do pisania wyswietlanie tylko trzech pierwszych nickow ktore moglby pasowac, a zawsze jest to jakas podpowiedz, lub tak jak klawiatury maja podpowiadanie slow to cos w ten desen :)
@Jagienka87: to na pewno, i zawsze mozna jakos to rozwiazac, np nad klawiatura pasek, gdzie bedzie podpowiadal 3 pierwsze niki i zawsze bedzie mozna kliknac i wstawic ten interesujacy nas login jezeli go znajdzie :)

Ja wersja iOS 5.0.1 bodajze :D i tez moge zglosic sie na testera, jezeli bedzie potrzebny upgrade moge go wykonac :) bo porzadki musze zrobic :D
@Jagienka87: a cos duzo nowosci? bo mam troche juz tam zagospodarowane i ulozne pod siebie, no i czy jest juz jailbreak dostepny? :D czy jednak mozna jeszcze sie wstrzymac? Ja tez mam upgrade jak tylko wyjdzie jak cos :)