Wpis z mikrobloga

@fifa2195: no #!$%@?, mam sie zatrzymac i poczekac? Zjechales na lewo wprost podemnie zamiast zachowac troche ostrożności i wlaczyc się jak bedzie miejsce. Dobrze ze bylem tam tylko ja bo karambol bylby zacny. Popełniłeś blad i to nie moj problem. W momencie kolizji w pelni kontrolowales auto i wrociles na tor w zlym momencie. Moze sedziowie tez to będą widziec inaczej. Nie spinaj sie tak. Luz
  • Odpowiedz
SEMI 15:50 | Plupi, YANIcom, Spayk, Poziokat | 3 wide => 4 spin

SEMI 17:15 | Prorok1394, sebaws, retsam | Potrójny spin synchroniczny po błędzie na dohamowaniu.

SEMI 1:29:49 | NevilX, Baster | Tu będzie większy opis.
Taka sama sytuacja zdarzyła mi się w poprzednim wyścigu. Wziąłem DTMkę w zakręcie, miałem za małą prędkość z powodu złej linii, nie chciałem dawać pełnego gazu będąc na kerbie i dostałem strzała. Wtedy wyspinowałem. Tutaj
  • Odpowiedz
SEMI 11:17 Sterk uderza we mnie, ja zgarniam Cryptone, wszyscy lądujemy na poboczu

SEMI 39.27 strzał w tył od THE_Mike

SEMI 1:08:02 strzał w tył od Spayk
  • Odpowiedz
SEMI Poziokat czas - 13:34 Ścigam się z Samko, jedziemy po dwóch skarajach toru a Pan poziokat ciśnie na maxa i wjeżdża w Samka który traci panowanie i stukają we mnie co niszczy mi w znaczący sposób samochód
  • Odpowiedz
Mój nick w grze to Samko.
Serwer SemiPRO.

sebaws bardzo niebezpieczna jazda. Czas powtórki 2:25

Poziokat załadował mnie radośnie w zad i zakończył marzenia o dobrym miejscu zarówno mi jak i prorok1394. Czas powtórki 13:35

SpeeDKB nie wiem o co kaman. Ścina po trawie i dostaję maga dzwona w bok auta i baju baj na pobocze... Czas powtórki 1:21:03

Qbx Wyprzedza mnie elegancko po czym ja mu się rewanżuję i dostaję od
  • Odpowiedz
SEMI | 0:00 (?) | NevilX, Kinky | Zgłaszam jeszcze tego dziada w zielonej mazdzie, co hamować w T1 pierwszego okrążenia nie potrafi.
  • Odpowiedz
@ACLeague: Pokój Semi
Gracz "Retsam" Uderzenie w tył Czas powtórki 17:15
Gracz "SpeeDK8" Wyprzedzanie poza torem Czas powtórki 57:35
Gracz "Kinky" Powrót na tor nie zwracając uwagi czy ktoś nadjeżdża Czas powtórki 1:10:39
  • Odpowiedz
SEMI

Spayk wyprzedza Plupiego po zewnętrznej poza torem, wracając na trasę zderza się z nim i wysyła Plupiego prosto w mój bok, co katapultuje mnie na ścianę i YANIcom. 15:52

@prorok1394: @Sojowy: Przepraszam chłopaki raz jeszcze, zrąbałem :P
  • Odpowiedz
PRO
15:20
Adziu vs shalkyer
shalkyer wykonuje manewr wyprzedzania DTMki nie bacząc na moją obecność po jego lewej eliminując mnie z rywalizacji. Już po tym uderzeniu areo i zawieszenie mocno uszkodzone a to co się stało potem jest już następstwem wywołanym przez shalkyer'a.
  • Odpowiedz
@adi011: To była raczej próba uniknięcia kolizji, do kontaktu praktycznie nie doszło, a pozycję tak naprawdę straciłeś na kolejnym zakręcie. Z toru też Cię nie wypchnąłem...
  • Odpowiedz
Na swoją obronę moge napisać tylko to, że Adziu, mając znacznie gorszą prędkość po słabym wyjściu z ascari mógł przewidzieć, że nie bedę chciał czekać aż nabierze prędkości. Trzymał jednak linię, miał prawo.

Anyway, przepraszam, przeprosiłem zaraz po wyscigu, nie powinienem był.
  • Odpowiedz
Incydent z Robertem z kilku perspektyw: https://youtu.be/DC1Dl_xmCo4
Incydent z Fifą z kilku perspektyw: https://youtu.be/4tJBr5D65wY

Odczuwam dysonans po Waszych zgłoszeniach – @fifa2195 i @robertkudera . Jasne, macie do tego pełne prawo. Niemniej, w mojej ocenie to były zwykłe przecierki, incydenty wyścigowe, jakie są wkalkulowane w rywalizacje. Każdemu zdarza się popełniać błędy, niekiedy w wyniku lekkiego stuknięcia konsekwencje potrafią być ogromne, wtedy zgłoszenie jak najbardziej jest zasadne, ale tutaj… Obaj straciliście jakieś 0,6-1 s,
  • Odpowiedz
PRO - Lotnik - W 1 sytuacji Lotnik traci panowanie nad pojazdem i uderza mnie w bok. W 2 sytuacji przy dojeździe do T1 pomimo zostawienia Lotnikowi wystarczającej ilości miejsca, uderza mnie w bok a następnie w tylny spojler. - 1 sytuacja od [12:05-12:22], 2 sytuacja [1:18:10-1:18:20]
  • Odpowiedz
@lucjan-prochnica: Zglaszam bo moge, nie mi potem rozpartywac kogo byla 100% wina. Wiem ze stracony czas jest minimalny w 90minutowym wyscigu ale wezmy pod uwage ze po kilku takich "przycierkach" auto juz tak dobrze nie jedzie. Na Watkins dostalem mega strzala i mimo ze przeciwnik oddal pozycje to potem az do konca 1 stinta walczylem z autem bez aero etc. Ciezko wtedy juz podjac jakas walke
  • Odpowiedz
@Sojowy no tam była moja wina w 100%, ale chociaż wytłumaczę co się tam stało, żeby nie było że chciałem szykanę ściąć :) Puściłem dublującego mnie Syrucha ale potem nie zachowałem ostrożności i spóźniłem hamowanie względem niego. Odbiłem w lewo żeby na niego nie wpaść, dupa wpadła mi w poślizg no i gdy ściągnęło mnie na trawę, to mogłem być już tylko pasażerem. Ale z dwojga złego dobrze że wpadłem na ciebie,
  • Odpowiedz
SEMI - 16:30 - almclox wyprzedza mnie na prostej, po czym zwalnia i uderza we mnie spychając na barierę

38:00 - almclox - mocny strzał w tył na dohamowaniu do drugiej szykany
  • Odpowiedz
@ACLeague: SEMI - 00:01:40 - |Kocur, Yonashoo, YANIcom| Kocur wyprzedza mnie po starcie i zamyka mi drogę uderzając mnie tyłem swojego Mercedesa. Z tyłu dostaję podcinkę od YANIcom, co skutkuje spinem, uderzeniem w bandę i spadkiem na ostatnią pozycję.

01:21:58 - |Kocur, Yonashoo, TurboONE| Po moim nieco spóźnionym wyjściu z pierwszej szykany Kocur atakuje i zaczyna mnie wyprzedzać. W manewr ten z tyłu miesza się Mazda TurboONE i nie pozwala na
  • Odpowiedz
@MrPollmann: Nie doszło do kontaktu, ale trochę się wepchnąłeś tam i musiałem zmienić tor jazdy i później miałem gorszą pozycję przed następnym zakrętem i musiałem odpuścić. Ogólnie nie doszło by tej walki gdyby nie to że dublowany kierowca mnie wcześniej uderzył w tył i dzięki temu mogłeś mnie dogonić. Ja tam przed paraboliką nie chciałem za wszelką cenę odzyskać pozycji, po prostu były tam jeszcze dwie mazdy i było dość ciasno.
  • Odpowiedz