Wpis z mikrobloga

Ludzie, błagam. Zacznijcie w końcu sensownie zgłaszać. Odpuszczając tylko prowokujecie tą osobę która wam zrobiła krzywdę na torze do zrobienia podobnych rzeczy. Może nie jest świadoma? Może ją uświadomcie?
  • Odpowiedz
PRO [Czas od 3:40]
Sprawca: mknbl
Inni uczestnicy: Piast, fifa2195.
Mknbl zaczął wyprzedzanie poza torem, następnie będąc już prawie na równi ze mną (znajdował się wtedy nadal poza torem) puknął mnie w tył co spowodowało lekkie zawirowania a następnie mijając mnie zaczął skręcać do lewej strony powodując solidny wypadek w którym najbardziej poszkodowanym był fifa2195. Jest to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie i próba wyprzedzania za wszelką cenę. Takie zachowanie jest kompletnie nie na
  • Odpowiedz
PRO [Czas od 24:45]
Sprawca: Denan06
Inni uczestnicy: Piast
Denan06 hamując do pierwszej szykany miał dosyć dużą prędkość i trafił mnie w tył powodując spin. Prędkość miał na tyle dużą, że nie rozumiem czemu odbijał do środka zakrętu hamując zamiast polecieć prosto i uniknąć kontaktu. Straciłem w ten sposób 2 pozycje, było by tego więcej gdyby nie druga kraksa obok nie związana z nami.

Nagranie poglądowe: https://www.youtube.com/watch?v=2M0faX4jA5c&feature=youtu.be
  • Odpowiedz
PRO [Czas 26 minuta]
Sprawca: pimpeek
Mocne uderzenie w tył przy wejściu w Parabolica, po czym piruet i strata kilku pozycji. Dosyć lekkomyślne zachowanie.
MrPollmann - PRO [Czas 26 minuta]
Sprawca: pimpeek
Mocne uderzenie w tył przy wejśc...
  • Odpowiedz
PRO [Czas od 1:09:45]
Sprawca: Denan06
W momencie hamowania do zakrętu Denan zostawia absolutnie zero miejsca do pokonania łuku mimo to, że jesteśmy na równi przed samym zakrętem i mam prawo do wewnętrznej na tym zakręcie. Wykonuje taki manewr jakby jechał sam i wchodził normalną linią wyścigową. Tracę w efekcie ponownie 2 pozycje + tą którą mógłbym zdobyć po wyprzedzeniu Denana.

Nagranie poglądowe: https://www.youtube.com/watch?v=akGtkbrS-tI&feature=youtu.be
  • Odpowiedz
PRO [Czas 1:32:15]
Sprawca: adi011
Przedostatnie okrążenie bodajże, uderzenie w tył przed Parabolica, w rezultacie utrata wywalczonej pozycji na rzecz adi011.
MrPollmann - PRO [Czas 1:32:15]
Sprawca: adi011
Przedostatnie okrążenie bodajże, ud...
  • Odpowiedz
PRO

1. Kto? Diego
Co? Na prostej przed Variante Ascari zostaje podcięty w tył przez wyżej wspomnianą osobę, przez co tracę kontrolę nad autem i myszkując tracę 7 pozycji jak dobrze policzyłem. Jechałem swoją linią, nie wepchnąłem się na niego ani nic.
Czas: 2:45

2. Kto? Patjx, ja
Co? Przed T1 Patjx zaczyna baaardzo wczesne dohamowanie do zakrętu (przy 250m podczas gdy DTM-ki hamują po minięciu tabliczki 200m), niestety ja też się
  • Odpowiedz
  • 4
@Pironi27 O Panie jak Ty myslisz ze to moja wina to nie powinienes jezdzic w tej lidze. Po pierwsze mam prawo jechac linia taka jaka uwazam za stosowna jezeli jestem przed Tobą. Obralem sobie linie defensywna zeby miec ewentualnie prawa strone do szykany. Skoro wedlug Ciebie odmierzylem w lusterku wstecznym ze jedziesz 15km/h na godzine szybciej to co powinienem puscic Twoje auto ? Wolne zarty. To jest wyscig. Miales hekatary miejsca po
  • Odpowiedz
@ACLeague:
PRO - 1:45 - fifa2195 uderza na T1 Sumka spychajac go na pobocze a auto Sumka spycha mnie - strata 4-5 pozycji i spadek na koniec stawki

PRO - 3:58 - doganiam fifa2195 ktory przed T1 zalicza problemy i niefortunnie wraca na tor wprost w moja linie jazdy na dohamowaniu. Kontakt i wylatuje poza tor + zaliczam ciecie T1 na wprost.

PRO - 12:23 - Lucjan Prochnica przestrzliwuje lekko T1
robertkudera - @ACLeague: 
PRO - 1:45 - fifa2195 uderza na T1 Sumka spychajac go na ...

źródło: comment_2EWUNgTFBaSSmYBAvbyLJMw9FFs85cnw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertkudera: no chyba zartujesz niby jak mialem sumka ominac zahamowac tez czasu nie mialem a przed t1 niby co mialem zrobic spierprzac na prawo bo pan robert #!$%@?? jak widzisz ze ktos rusza po spinie to zachowaj ostroznosc tym bardzie ze zjechalem do lewej strony gdzie miejsca nie bylo juz nie mowiac ze jak widzisz ze jest zamieszanie to sie kurna zwalnia
  • Odpowiedz
@ACLeague: Pro 3:58 robertkudera nie zachowuje nalezytej ostroznosci i mnie taranuje na hamowaniu ; 3:45 PRO sytuacja nastepna lucjan prochnica taranuje mnie w szykanie i nie oddaje pozycji
  • Odpowiedz
@Pironi27: Nie ma czegoś takiego jak wyprzedzanie poza torem. Fakt, że było tam wyasfaltowane pobocze nie daje ci prawa do wyprzedzania w tym miejscu @Piastt ani tym bardziej prawa do oskarżenia go o "blokowanie" - na nagraniu ewidentnie widać że jesteś daleko, daleko za nim kiedy Piast już bezpiecznie zapewnia sobie linię jazdy przy prawej krawędzi toru.
W dodatku bezczelnie powodujesz kolizję i twierdzisz, że Piast "szeryfuje" mimo iż ma prawo
  • Odpowiedz
PRO [Czas od 1:30:31]
Sprawca: mknbl
Jako dublowany kierowca fajnie zjechał na bok i zwolnił, ale potem nie wyhamował i uderzył mnie w tył, co spowodowało obrót.
  • Odpowiedz
PRO [Czas od 1:31:06]
Sprawca: MrPollmann
Wcisnął się od wewnętrznej nie zostawiając mi miejsca, mimo że byłem z przodu. Kilka zakrętów dalej w niezbyt elegancki sposób odzyskałem pozycję - w zamieszaniu związanym z byciem dublowanym przez mazdy było ciasno i puknąłem MrPollmann'a w tył i ten wyjechał szeroko w parabolice. Ostatecznie skończyliśmy wyścig na pozycjach sprzed obu incydentów.
  • Odpowiedz