Wpis z mikrobloga

@penquin już syoss jest lepszym wyjsciem. A jeśli celowac w takie full nie krzywdzące to w rossmanie jest niemiecka marka Alterra. Słabo się pieni ale jest naprawdę super.
@penquin: mydło cedrowe agafii jest ekstra, dla wielu niebieskich hicior bo jest łagodne, neutralny zapach no i można umyć wszystko bezszkodowo jednym produktem (w przeciwieństwie do większości kosmetyków milionw1 do wszystkiego).
@penquin: w cedrowym są ekstrakty działające przeciwłupieżowo, ale w sumie to może lepsza propozycja - fitokosmetik szampon dziegciowy, cena 10-12zł a same łagodne detergenty no i dziegieć. Zapach bardzo w porządku. W ogóle dziegieć to cudo, ale w czystej postaci smród niesamowity. Jeżeli chcesz pójść krok dalej w świadomej pielęgnacji, możesz zapodać szampon łagodny i do tego odżywkę bez silikonów (np. balsam z niebieską glinką fitokosmetik) i sprobować mycia odżywką albo
@penquin Ja miałam łupież przez HS. Zmieniłam szampon na inny, jakikolwiek, nawet nie przeciwłupieżowy, i łupież zniknął. Spróbuj najpierw zacząć używać delikatnego szamponu i po tygodniu zobacz czy są zmiany. Jeśli rzeczywiście nadal masz łupież to przezuc się np na syoss męski przeciwłupieżowy. Ale no najpierw proponuję delikatny szampon żeby Ci skóra trochę odetchnela
@penquin: w rossmannie... Petal Fresh (szampony i odżywki, możesz komplet od razu kupić, brałabym z drzewem herbacianym), albo jak zobaczysz z Natura Siberica takie czarne wysokie, to najlepiej Moc Marala (z jeleniem na obrazku xD). Tak czy inaczej, idealnie jakbyś odżywkę wziął też - z petal fresh drzewo herbaciane lub winogrono, z sattvy jaśmin aloes. Z petal odżywka jest bardziej uniwersalna.

Gorzej, jeżelli okaże się, że masz nadwrażliwość na cocamidopropyl betaine,
wwwlosy_pl - @penquin: w rossmannie... Petal Fresh (szampony i odżywki, możesz komple...

źródło: comment_FwHCmDrR1XPZdHxPj7pc3qD4u08JvFL4.jpg

Pobierz
@penquin: jak chcesz mieć 1 produkt i elo to lepiej często mycie odżywką się sprawdza, testowane na ludziach!
Ale nie chcę straszyć na wykopie, stąd próbuję delikatnie przemycać info i czasem przeładuję (bo nie każdy pójdzie w odżywkę) i nie dziwne że strach testować jak tyle tego i skomplikowanie lvl milion xD poczytaj na spokojnie i załapiesz o co chodzi na pewno!