Wpis z mikrobloga

Polecam ostatni vblog Cugowskiego, w którym przez 5minut brandzluje się jakie to FIA jest układne i nielogiczne, bo tymczasowo zatwierdzili rozwiązania tylnych piast od Mercedesa. Problem polega na tym, że ten obyty gość, który jeździ po świecie na wyścigi, a nie siedzi gdzieś przed szafą na Podkarpaciu, źle sobie przetłumaczył z angielskiego i wyszedł mu totalny fakap i fejk njus i przez te 5 minut pieprzy o rzeczy, która nawet nie miała miejsca.

Poważny dziennikarz. Poważne dziennikarstwo. Ja #!$%@?ę.

#f1 #cugowski #kubica #wtf
  • 21
@PiPiPingu:
1) za vloga mu nikt nie płaci
2) przesłuchałem tamten fragment i Czarek zarzuca FIA brak logiki i niekonsekwencję pokazując to na przykładzie podłogi Haasa i w tym przypadku bezwarunkowego trzymania się przepisów w opozycji do kazusu piast Mercedesa, gdzie pomimo wątpliwości, konstrukcję dopuszczono. IMO słuszny punkt, nawet Brawn w Rywalizacji Totalnej tym pisał - raz FIA trzyma się sztywno litery prawa, innym razem dopuszcza inne interpretacje.
Zapomniałem, że ekspertami tutaj są tylko osoby, które nigdy nie były w padoku, a wiedzę czerpią z twittera i autosportu xDD


@some_ONE:

Zastanów się czy ważne jest źródło wiedzy, czy może jakość jej selekcji, przekazu i rzetelności.

Jestem ojcem, dużo pracuję. Nie mam czasu śledzić wszystkich socialmedia i tytułów traktujących o mym ulubionym sporcie. Ogromnie sobie cenię pracę @podobno_mialem_multikonta bo dzięki temu co robi, dostaję wyśmienicie dobraną porcję informacji. W dodatku
No w ogóle, ani w Austin ani w Meksyku tego nie używali. Odsyłam poszukać sobie artykuł, bo mi się nie chce.

Ale co to ma do sprawy? Posłuchaj sobie bloga, o którym piszę i zastanów się nad tym co chłopak bredzi.


@PiPiPingu: Odnosiłem się do swojego poprzedniego komentarza, na który odpowiedziałeś:

Poszukaj tekstu źródłowego i nie kompromituj się jak Cugowski ( )