Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: nikt prze, 24 godziny na dobę mając druga osobę do dyspozycji nie potrafi czerpać ze spędzania z nim czasu ciągle "stymulującej przyjemności" i to jest udowodnione naukowo. A poza tym to mem więc wyjmij z dupy kij. Nie wiem czy rozróżniasz systemy mózgu, kiedy system intensywniejszy (1) nie działa przy rozmowie ( a przy rozmowie z kimś nam dobrze znanym nie pracuje w ogóle) to system 2 przejmuje kontrolę (ten
  • Odpowiedz
@kijanka23: oj czasami stereotypy nas doganiają ale nie robie tego specjalnie, poza tym podobno to urocze jeśli rozmowa nie dotyczy ważnych informacji xD najgorzej jak potem mówi że -no to wychodzę - a ja nie wiem czy pytać gdzie bo nie mam pojęcia czy nie bo mi to kiedyś powiedziała xdd
  • Odpowiedz
Nie wiem czy rozróżniasz systemy mózgu, kiedy system intensywniejszy (1) nie działa przy rozmowie ( a przy rozmowie z kimś nam dobrze znanym nie pracuje w ogóle) to system 2 przejmuje kontrolę (ten leniwszy, przemyślany) i lubi sobie odpływać


@Croudflup: Pierwszy raz o tym slysze, na podstawie empirycznych doswiadczen zupelnie tego nie potwierdzam. Masz jakies linki do opisu tych systemow?
Zakladam ze chodzi o zupelnie co innego niz rozmawianie na sile
  • Odpowiedz