Wpis z mikrobloga

#php

Co polecicie na sam poczatek dla kogos kto wie, ze cos dzwoni, ale nie do konca w ktorym kosciele? Mialem stycznosc z podstawami i nic procz tego. Nie mam zamiaru przebranzawiac sie dla zarobkow, bardziej chce sie sprawdzic sam dla siebie bo takie rzeczy po prostu mnie bawia i mam dosc duzo samozaparcia. Najprosciej pewnie cos anglojezycznego. Kursy online? Ksiazki? Chetnie pogadam na pw z osobami, ktore maja wiedze, doswiadczenie i szczypte cierpliwosci. Z gory dzieki.
  • 5
@MahouShounen: napisz bloga. Po drodze spotkasz x problemów które rozwiążesz z google ( ale nie pytając na forach jak coś zrobić). Zobaczysz różne koncepcje. Jak ci się to uda to napisz go od nowa. No a potem możesz wejść we frameworki
@MahouShounen: Osobiście wolę czytać książki dla ugruntowania wiedzy i uzupełnienia luk, i zapoznania się z innym podejściem, a nie jako sam wstęp do nauki. Inaczej dużo rzeczy mi ulatuje, bo nie mam do czego podpiąć tej teorii. Gdy znam odrobinę temat, to rozwijanie się z książką/wykładem przebiega szybciej i wygodniej, następują momenty "aha!", które zapamiętuję na długo.

Najważniejsza jest zawsze praktyka, polecę - jak wyżej - napisać cokolwiek i nie bać