Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Właśnie miałem wypadek we #wroclaw Przyleciałem tutaj z Gdańska aby pozwiedzać miasto rowerem. Po północy wracałem do hotelu i zobaczyłem hulajnogi elektryczne które można wypożyczyć. Wziąłem jedną i pojeździłem. Wyczerpała się więc znalazłem drugą. Jechało się genialnie. Jechałem płaską nawierzchnią. Rozpędziłem się. Jest noc i nie zauważyłem małego (10 cm) ubytku w nawierzchni. Hulajnoga ma malutkie kółeczka. Przednie się zablokowało i #!$%@?łem barkiem i zębami o beton. Bark mnie #!$%@? aż musiałem wziąć tabletkę. Bluza porwana, łokieć rozwalony i mam złamany przedni ząb. Ciekawe ile mnie to będzie kosztować. Teraz leżę w hotelu i kwicze. Ja #!$%@?ę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lime #hulajnoga
dziobnij2 - Właśnie miałem wypadek we #wroclaw Przyleciałem tutaj z Gdańska aby pozwi...

źródło: comment_nS06Z4ZC96tJMqUUBsPvaa9aNEkFg9UO.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@sramnawas: jeśli pękł w środku to zacznie gnić i z czasem może dojść do zaniku kości. Jeśli pękł, to trzeba wszystko wyciągnąć i wstawić implant, jeśli nie pękł, wystarczy dosztukowanie. Przestań się mądrzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laicik: wiem mordo ;] mam w tym doswiadczenie. Wszystko jest mozliwe, ale ziomek siedzi jak #!$%@? w hotelu, zamiast pojsc do stomatologa, ktory ogarnie mu zab niekoniecznie od razu wkladajac mu implant, co jest ostatecznoscia i naprawde musi byc beznadziejny przypadek xD znam ludzi, ktorym zeby doslownie spróchniały, a mimo to spokojnie dalo im sie dosztukowac zab za defacto niewielkie pieniadze.
  • Odpowiedz