Wpis z mikrobloga

W swoim życiu grałem trochę w DS1 (gdzies tak do 1/3 gry doszedłem). Parę godzin w DS3. Niestety zawsze coś się w życiu zadziało, że musiałem zakończyć grę i już nie wracałem.
Teraz mam w końcu motywację i mocne postanowienie, żeby przejść wszystkie części. Grać będę na PC ( na padzie oczywiście ) Stąd pytania:
1. Jakie wersje najlepiej kupić? Bo wiem, ze tam jakieś remastery wychodziły, jakieś zmienione wersje (sotsf).
2. Czy nadal grają w to ludzie? Niektórych bossow nie potrafilem utłuc w pojedynkę, parę lat temu mogłem liczyć na pomoc innych. Jak to wyglada teraz?
3. Jak częste są inwazje graczy? Nie lubię PvP i nie czerpie z tego żadnej satysfakcji.
#darksouls #gry
  • 5
Dodam jeszcze, ze co do inwazji to nie sa one czeste ale jednak warto przechodzic przyspieszonym krokiem popularne lokacje pod pvp. Istnieje rowniez przedmiot - kukla czlowieka, ktora po spaleniu blokuje inwazje przez godzine.
@purrfect Miesiąc temu wbiłem 100% w SotFS - w multi wciąż sporo ludzi, ale nie odkładaj rozgrywki sieciowej na koniec, bo na wyższych levelach naturalnie trochę się przerzedziło. To chyba najlepsza część jeśli chodzi o PvP.
purrfect Miesiąc temu wbiłem 100% w SotFS - w multi wciąż sporo ludzi, ale nie odkładaj rozgrywki sieciowej na koniec, bo na wyższych levelach naturalnie trochę się przerzedziło. To chyba najlepsza część jeśli chodzi o PvP.


@Tarec:

slyszalem opinie ze SOFTS jest, z^%#^na, nawalonych mobków jest bez sensu, już w pierwszej lokacji irytuja mnie strasznie mobki wypadające z tego pomieszczenia z ogromnymi kuszami.

Skonczylem niedawno DS1 remastera, i starajac sie grac