Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu zdecydowałem się na zasilacz z białej listy i generalnie mam z nim same problemy xD Komputer po podpięciu starego zasilacza z Akygy 500w startuje z miejsca,w przypadku modecoma feela iii również,nie ma problemu z żadnym startem i pracą pod obciążeniem.Nastraszony filmikami o zasilaczach palących kompy kupiłem SilentiumPC Elementum E2 SI 350W no i generalnie komputer wstaje średnio za 5 włączeniem na nim.Jak nie załaduje biosu to musze wyciągać wtyczke z zasilania ,podłączać na nowo i próbować tak w kółko.Ma ktoś pomysł dlaczego tak jest czy po prostu zasilacz zepsuty?
#komputery
  • 5
@radkiewiczmariusz: Mam nadzieję, że wszystko odpiąłeś i podpiąłeś jeszcze raz? I to nie na zasadzie na oko sprawdzenia, tylko odpięcia i wpięcia każdej wtyczki, ja niedawno składałem komputer, pół godziny szukałem gdzie jest problem z zasilaczem, a głupia wtyczka mi się odpinała przy wkładaniu PSU do piwnicy.

No i równie dobrze może być zepsuty, nawet najdroższy produkt premium może przyjść wadliwy, a SPC do nich nie należy ( ͡° ͜