Wpis z mikrobloga

hej, byłem dzis w vision express na badaniu wzroku i dobraniu soczewek mam astygmatyzm, wiec dostałem soczewki cylindryczne. na test mi przepisali 30 jednodniowych z tym, ze koszt to prawie 200zł :O cos czuje, ze chca mnie w #!$%@? zrobić i da sie to taniej ogarnąc np biorąc miesieczne. ktos z was miał taki sam problem? ile was kosztuja soczewki? #soczewki #okulary #zdrowie
  • 13
  • Odpowiedz
@halunek123: tak, soczewki na astygmatyzm są dużo droższe niz "zwykłe", dlatego kupuję dwutygodniowe i noszę po 2-3 tygodnie :D za paczkę Acuvue Oasys płaciłam ostatnio 83 zł, potrzebuję dwie różne, więc mam za 170 zł + płyn zestaw na jakieś 4-5 miesięcy.
  • Odpowiedz
@halunek123: też mam astygmatyzm i mi okulistka powiedziała, że nie mogę mieć soczewek :/ kłamała, później powiedziała, że jednak mogę, ale będę się w nich #!$%@? czuł i że ogólnie soczewki dla ludzi z astygmatyzmem to zło, ale powiedziała, że zamówi dla mnie i bedzie za max 2/3 tygodnie i tak czekam... pół roku #!$%@? byłem u niej w lipcu #!$%@?
  • Odpowiedz
@halunek123 jak porównam z tym, że niebieski okulary za 350 zł nosi czwarty rok to już drożej. Więc niby tanio jak na soczewki, a jednak regularnie wypływa i w skali roku to już 500 zl
  • Odpowiedz
@halunek123 wyszłyby pewnie. Muszę testować. Acuvue mają dobrą jakość, ale robią tylko dwutygodniowe. Mało mi się oko męczy. Testowałam raz inne i były jakieś takie jakby twardsze, czułam je na oku. Acuvue nie czuję wcale
  • Odpowiedz