Wpis z mikrobloga

#arksurvival #gry #arksurvivalevolved
poprawił się #arksurvivalevolved ? Gra w założeniu ciekawa, ale jak z rok temu czytałem o bugach i innych problemach, to mi się odechciało. Teraz jest darmowy tydzień ma #steam , ale mam mało miejsca na dysku i mało czasu, a mam coś innego do ściągnięcia w tym czasie i na to miejsce, nie mam też czasu na oglądanie na YT wrzutów typu " is Ark worth it in 2018"?;)
dzięki:)
  • 6
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: bugi to nieodłączny elementy gier survivalowych, ciężko napisać kod sieciowy żeby każdy miał dowolność we wszystkim żeby każdy widział na ekranie to samo w tym samym czasie. Ale słyszałem że ten ARK to solidny tytuł.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: nie ma jak na razie żadnego buga na kopiowanie dinozaurów i itemów jak rok temu ale nadal możesz wbić pod mapę żeby zrajdować czyjąś bazę. Ostatnio był nawet bug że mogłeś sobie latać w powietrzu postacią po całej mapie.
Jeżeli chodzi o lagi na oficjalnych serwerach to się trochę zmniejszyły, ale jak wejdzie więcej osób to jest jeden wielki chj a nie gra. Jedynie mapa the island jest chyba najbardziej
vCertus - @RabarbarDwurolexowy: nie ma jak na razie żadnego buga na kopiowanie dinoza...
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: ogólnie gra sama w sobie jest zajebista więc warto zagrać chociażby na serwerach pve lub w singleplayer... ale jeżeli chcesz grać na pvp żeby plądrować inne plemiona to bez znajomości możesz co najwyżej jakieś małe drewniane domki lub tratwy rajdować (i na początku to jest fajne), ale pózniej jak chcesz coś więcej to musisz gdzieś swoją bazę rozbudować, a na to potrzeba zazwyczaj zgody jakiegoś alpha tribu na serwerze,
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: ma sens ale szczerze... szkoda by mi było czasu na singleplayer. Lepiej jednak iść na serwer pve i tam stworzyć własne plemię lub dołączyć do kogoś. Wtedy wspólnie oswajacie zwierzęta, budujecie bazę, handlujecie z innymi plemionami i pokonujecie wspólnie bossy. W parę osób to dużo więcej zabawy. Na wersjach pc'towych gry można jeszcze wgrywać mody więc to dodatkowa zabawa.

Mimo wszystko jeżeli chcesz grać w arka to musze cię uprzedzić,
  • Odpowiedz