Wpis z mikrobloga

Homeopatia z medycznego punktu widzenia jest nieszkodliwa, bo nic w organizmie sie nie zmieni przeciez, z reszta nikt nie kaze ci sie zgadzac z jego pogladami, ja lubie go sluchac ale tez nie ze wszystkim sie zgadzam, uwazam ze to normalne

Źródło

Szkodliwy ignorant którego słucha dziesiątki tysięcy ludzi twierdzi, że homeopatia to nic złego. No, ale czego spodziewać się po antynaukowym zakonniku żyjącemu z religii. To ten sam poziom co Źięba. Czegoś takiego nie można tolerować, ile historii o ludziach którzy uwierzyli szarlatanerii, przestali chodzić do lekarza a potem umarli sami słyszeliście?
Z bardziej znanych przypadków to sam Steve Jobs żarł warzywa i korzonki i myślał że wyleczy go to z raka, chociaż pod koniec zaczął się leczyć normalnie i żałował.

Chociaż to nie pierwszy raz gdy Szustak #!$%@? jak potrzaskany, już wcześniej w blogu o homoseksualiźmie twierdził że zna osoby którym udało się z tego wyjść xD

Tacy ludzie są szkodliwi społecznie i powinny być bezlitośnie tępieni.
#shitwykopsays #bekazkatoli #altmed
Magromo - > Homeopatia z medycznego punktu widzenia jest nieszkodliwa, bo nic w organ...
  • 21
@Magromo: Homeopatia jest jak jazda po alkoholu. Można to w skrócie tak opisać:

Jazda po alkoholu to nic złego przecież, w końcu prawie każdy jeździ autem, a ja też jeżdżę, tylko czasem jestem delikatnie podpity, co to 1-2 promile, ale znam siebie i wiem że jeżdżę równie dobrze, bo przecież widzę jak jadę, nawet jak następnego dnia nie pamiętam. Jazda nigdy nikomu nie zaszkodziła.
a broni go na kanale stado madek.


@dertom: Stado madek? 65 tys. madki mu wysyłają? Normalni ludzie tego człowieku popularyzują, bo przecież to taki "cool" ksiądz, "młodzieżowy".
@Magromo: jak poczytasz to największy jazgot tam robią madki.

Normalni ludzie tego człowieku popularyzują,


@Magromo: widocznie czegoś takiego brakuje w Kościele. A to że stado bezrefleksyjnie za nim biegnie traktując go nieomylnie no to trudno. Najwyższy poziom miał wiele lat temu jak robił konferencje w oparciu o teksty Orygenesa, teraz to już tylko coach i show.
@Waleczny_ramol: Chociażby w tym, że nie potępia wprost metody, która jest absurdalna merytorycznie i absurdalna finansowo. Metody, która jest jawnym oszustwem. Metody, której propagowanie jest po prostu grzechem według jego własnego kodeksu moralnego.

Czasami trzeba mieć jaja, a nie jak ta ciepła klucha "a mooooże taaaak, a moooooże nieeee, w suumie to nieee wieeeem, dajcie donejta".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Magromo: lol koleś nie powiedział nic co byłoby sprzeczne z nauczaniem KK czy "szkodliwe społecznie". Powiedział, że Kościół umywa ręce, a hemeopatia nie jest zagrożeniem DUCHOWYM. Nie stwierdził, że ta metoda jest skuteczna czy nieskuteczna, bo to nie leży w jego kompetencji. Nie powiedział też o nic o odrzucaniu medycyny konwencjonalnej, a skupił się na aspekcie duchowym.

Czego oczekiwales? Jakby powiedział, że homeopatia jest zła i stanowi zagrożenie duchowe to byłoby
Nie oglądałem materiału, ale co do podpisu to u mnie na uniwerku medycznym profesor z farmakologii pouczał nas, że nie należy ludziom tłumaczyć, że homeopatia nie działa, bo im silniej wierzą tym większy efekt placebo i większe szanse na polepszenie stanu zdrowia.
Co więcej sam się przyznał, że preparat homeopatyczny przyjmował, gdy zawiodły konwencjonalne leki i po nim mu się polepszyło. Oczywiście dał nam wcześniej wykład o tym, że w preparacie homeo
dlaczego propagowanie homeopatii jest grzechem?


Bo nikt z propagatorów nie ma dowodów na to, że działa, a jednocześnie sprzedaje/promuje produkty, które są cholernie drogie. To jest ordynarne kłamstwo, oszustwo i wyłudzenie.

A poza tym jest nieszkodliwa sama w sobie.


Sama w sobie może i jest nieszkodliwa, ale ona nie istnieje "sama w sobie". Istnieje w kontekście, m.in. w kontekście swojej ceny.

Jezeli masz raka i bedziesz sie leczyl homeopatia to sie nie