Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy normalne jest, że dwie dorosłe dziewczyny (25 lat) będące dobrymi przyjaciółkami, podczas oglądania filmu leżą razem na łóżku wtulone w siebie? Czy to jakieś zboczenie już? XD

Jedna z nich to moja dziewczyna, jestem o to zazdrosny bo nie daje mi tyle uczuć co swojej przyjaciółce. Do mnie nie ma takiej czułości. Jak z nią rozmawiam, to tłumaczy mi, że kobiety są inne i u nich to jest normalne i, że to jest jej "siostra".
Nie są bi xD

#logikarozowychpaskow #kobiety #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 85
  • Odpowiedz
  • 96
@Rea_Achillea Już to widzę jak op przytula się z jakimś facetem podczas romantycznej komedii na netfliksie. Brakuje mu czułości ze strony jego dziewczyny, jej tego nie brakuje bo dostaje to od przyjaciółki.
  • Odpowiedz
różowapaska: Jak tak sobie czytam twoje rozterki to dochodzę do wniosku, że mój niebieski musi mi bardzo ufać, skoro nie ma problemu z tym, że czasem się przy nim przeliżę z przyjaciółką. XD 24 lata, na co dzień spokojni poważni ludzie. Myślę, że powinieneś przemyśleć swój związek jeżeli masz tak mało zaufania do partnerki, że czujesz się zagrożony przez przyjaciółkę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: XD no to już zależy od związku i reguł które w nim panują, dla mnie nie do zaakceptowania byłoby gdyby moja kobieta całowała się z inną kobietą albo mężczyzną który nie jest mną. Tak samo działa w drugą stronę, wątpię żeby była zadowolona gdybym przelizał się ze swoim kumplem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ć czułość. Zaopatrz barek w zapas wina i następnym razem kiedy będą się tak migdalić, polewaj im do oporu. Sam się nie spij jak szmata tylko cierpliwie czekaj. Wszystko później nam tu opisz, oczywiście picrele mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: > różowapaska: Jak tak sobie czytam twoje rozterki to dochodzę do wniosku, że mój niebieski musi mi bardzo ufać, skoro nie ma problemu z tym, że czasem się przy nim przeliżę z przyjaciółką. XD 24 lata, na co dzień spokojni poważni ludzie. Myślę, że powinieneś przemyśleć swój związek jeżeli masz tak mało zaufania do partnerki, że czujesz się zagrożony przez przyjaciółkę.

@AnonimoweMirkoWyznania: Tu nie chodzi o brak zaufania, wątpię żeby mnie z nią zdradziła.
Po prostu brakuje mi czułości, intymności i tego co jest zarezerwowane dla związku. Moja dziewczyna to wszystko daje swojej przyjaciółce i chyba jest jej z tym dobrze.

Nie wyobrażam sobie, że moja dziewczyna uprawia seks z jakąś laską. Dla mnie to zdrada, taka sama
  • Odpowiedz