Wpis z mikrobloga

Kris, z opoznieniem, ale pozwol, ze tobie odpowiem, szczerze i obiektywnie. Na wykopie, bo cenie sobie anonimowosc i cos mi sie wydaje, ze moj wpis by u ciebie na fejsie dlugo nie powisial

No wiec po kolei, krok po kroku.

czy kryptowaluta, którą można w 3 sekundy wysłać na cały świat... do każdego uzytkownika...
np, jeśli pracujesz w UK, Szwecji, Niemczech, możesz do kogoś do Polski wysłać w 3 sek... i wypłacić np. w BITOMACIE...

Jak tab bardzo chcesz zeby np. twoja zona miala dostep do twojej kasy od razu, to dlaczego jej po prostu nie zalozysz konta w angielskim banku i nie zostawisz karty bankomatowej w Polsce? Nie bedziesz sie musial w przelewy bawic.

Ewentualnie, jak szybko potrzebuje pieniedzy:

-jednodniowy przelew na konto walutowe w Polsce
-Western Union
-Paypal for friends
- overdraft na jej polskim koncie
albo niech od sasiadki pozyczy

Jak widac opcji troche jest.

kryptowaluta, dzięki której oszczędzasz dużo pieniedzy, które w tradycyjnych przelewach, trzeba oddać bankom w postaci prowizji...

Nie wiem jak ty, ale ja mam w banku konto, przelewy, platnosci i bankomaty za darmo. Daj znac na priva, to powiem, w ktorym.
Prawda jest taka ze podstawowe uslugi sa za darmo i banki do nich dokladaja. Banki chca cie przyciagnac jako klienta, zeby potem sobie odbic na pozyczkach, ubezpieczeniach i funduszach. Jak chcecie zarobic na uslugach, na ktorych wasza konkurencja traci?

kryptowaluta, którą mogę zapłacić w 3 sekundy już dzisiaj na allegro, na amazonie, czy też innym miejscu, gdzie mogę zapłacić kartą...

Kris, ty lepiej uwazaj co piszesz, bo cie jeszcze jakis niezadowolony klient do sadu za to poda. Na allegro placiles zwyklymi PLNami, bo to dostal sprzedawca. Rachunek ci wystawil w zlotowkach i w zlotowkach VAT naliczyl.
Rownie dobrze mozesz isc do garazu, wyciagnac stary kaloryfer, sprzedac go na zlom w skupie,a za zlotowki, ktore dostaniesz kupic sobie fajki w kiosku. I potem twierdzic, ze za stary kaloryfer fajki kupiles. Niby prawda, ale jednak nieprawda.

kryptowaluta, która ciągle się rozwija i ma ciągle nowe uzyteczności... niebawem, płatności tą kryptowalutą za pomocą telefonu komórkowego będą codziennością...

ale o co chodzi? Ja juz teraz moge placic komorka i nie potrzebuje zadnych kryptowalut. Ani innych nowych 'uzytecznosci', ktore juz pewnie i tak mam.

kryptowaluta, którą Polska nie rozumie, ale świat już pokochał...

to chyba najlepsze... widziales moze dzisiejszy ( wczorajszy/jutrzejszy) wolumen na Dasie? Swiat o nim nie wie, a nawet jak cos slyszal, to ma go gleboko w nosie.

a tak poza tym, to co z Green Storckiem i inwestowaniem w tokeny? Zebral juz ten marny milion euro na projekt? Tym juz sie nie bedziemy chwalic?

czy ta kryptowaluta ma wartość?

Nie, nie ma zadnej, bo nic nowego nie wnosi. 3 centy to i tak bardzo wysoka cena.

Mysle, ze oboje dobrze wiemy, ze ta 'uzytecznosc' to taka sciema. Wczesniej to chodzilo jeszcze o to, zeby na cenie coina zarobic, jak na gieldy wyjdzie, ale teraz... juz tylko prowizje z licencji zostaja.

#dascoin
JimmyBlevins - Kris, z opoznieniem, ale pozwol, ze tobie odpowiem, szczerze i obiekty...

źródło: comment_2olaWdFqW26Xke4YlUlJr6sve5NeOtQE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@JimmyBlevins: tez im nie raz tak komentowalem filmiki to wyszlo na to ze hejterem jestem. #!$%@? z logiki robia. Mowie visa moge zaplacic na jeden #!$%@? wyjdzie to nie dascoin lepszy bo prowizje a wychodzi ze daspej ka prowizje
  • Odpowiedz
@supremin1: no wlasnie o to chodzi w pieniadzu, zeby mial w miare stala wartosc. Jak odkladasz kase, zeby za rok sobie auto kupic, to chcesz wiedziec, ile masz co miesiac odlozyc. .chcesz miec pewnosc, a nie niespodzianki na plus albo na minus. W Dasie lacza pieniadz z inwestycja, kolejny poroniony pomysl
  • Odpowiedz
@JimmyBlevins: przed Breton Woods złoto było uznawane za prawdziwy pieniądz. Może dlatego, że nie da się go podrobić (można, ale nieudolnie), nie można go łatwo wyprodukować, można zakopać na 1000 lat i wykopać i nadal będzie coś warte. Za X lat może się okazać, że całe to kopanie kryptowalut było ch... warte bo po prostu ludzie przestaną wierzyć w zapis cyferek. Tak samo zresztą jak przestaną wierzyć w narodowe waluty oparte
  • Odpowiedz