Wpis z mikrobloga

Mirki ale dzisiaj była akcja.Leciałem samolotem, nagle mój spokojny sen został zakłócony przez jakiegoś jegomościa.Janusz (imię dodane) zwrócił już moja uwagę przed wejściem na sam pokład samolotu gdzie był już dosyć pijany, stary gość po 40 gdzie nie potrafi wymówić ani jednego słowa po angielsku i wyjechał w celu zarobkowym, zaraz z nim była jego babcia (tak babcia).

Janusz zachowywał się bardzo nieprzyzwoicie podczas lotu, aż Sebek około 30 zwrócił mu uwagę. Obaj panowie będąc pod wpływem alkoholu zaczęli się kłócić, sebek obraził Janusza babcie, Janusz powiedział ze nasika na grób ojca Sebka i kłótnia trwała dobra godzinę.

Do akcji wkroczył steward próbując uspokoić „ panów” oni jednak byli nieugięci i dalej brnęli w swoje.Rozperala się awantura na cały samolot dochodziło do rękoczynów. Steward powiedział do panów ze będą wracali wpław do polski wpław bo do samolotu już nie wsiada XDDDDDD

Podczas ładowania Janusz wstał i chciał bić Sebka steward zaczął się na niego wydzierać, pilot dostał komunikat o szybkim ładowaniu, bo jak samolot uderzył w ziemie to aż mnie plecy zabolały. Jakis Brytyjczyk zaczął ich wyzywać XD Konciec jest taki ze policja weszła na pokład i zabrała owych „panów” pewnie zapłacą niezła karę XDD

Szczerze to nawet mi ich nie jest szkoda zakłócili spokój wszystkim pasażerom, Sebek wyzywał kobietę która mu zwróciła uwagę i ogólnie wszyscy #!$%@?.
I niektórzy się dziwią jak postrzegają Polaków za granica #polska #logikaniebieskichpaskow #emigracja #heheszki #gownowpis
Ps mam filmik ale nie wiem jak wrzucić Xd
  • 1
  • Odpowiedz