Wpis z mikrobloga

@tenji: LOT jest notorycznie opóźniony, kilka razy zdarzyło mi się spać przez nich w jakiś dziwnych miejscach, Lufa zawsze działa - nawet jak zawalą to zawsze dają parę opcji poza tym syf na pokładzie i o dziwno droższe bilety za niższy standard, od jakiś 4 lat unikam LOTu jeśli tylko mogę
@kaczor: aha i dlatego trzeba zniszczyc polskiego przewoznika, coz za logika. Nikt ci nie kaze wybierac LOTu. Ja nigdy nie mialem problemu z LOTem. Wysoki standard i mila obsluga.
@tenji: ale przewoźnik sam się ora - jestem przeciwny dorzucaniu publicznej kasy, powinni ich sprywatyzować bo wartości dodanej z tego nie ma żadnej - to nie tory, słupy energetyczne, tory wodne czy przestrzeń powietrzna które są ważne dla bezpieczeństwa państwa - po co państwu pasażerska linia lotnicza w XXI wieku?
@kaczor: jakos nei widze, zebys sie martwil swoimi podatkami, jak wolisz za wszystko placic niemcom. Moze jeszcze kolonie niemiecka bys wolal niz Polske? Plac za wszystko niemcom, kupuj niemieckie produkty (bo przeciez lepsze bo niemieckie i nie twoje podatki) a zobaczymy ile bedzie mial pieniedzy z wyplaty. No chyba ze mieszkasz i zyjesz w twoich kochanych niemczech to wszystko wyjasnia czemu piszesz takie brednie
@tenji: i uważasz, że dotowanie z podatków gorszej jakości produktów to sposób na dogonienie Europy? Nie pojmuję - z takim podejściem będziemy zawsze w II lub III lidze europy we wszystkim, stwarzanie pozorów kosztuje i nie generuje zysku ... moim zdaniem LOT powinien upaść i a jego zgliszczach należałoby zrobić tanią linię jak Wizzair albo Ryinaair a nie bawić się w Ekskluzywny produkt na za nasz hajs ... bo 1 -
@kaczor: produkty 2 i 3 kategorii sprzedaja twoje ukochanie firmy z Niemiec, wykorzystujac POlske jako tani rynek zbytu. Polska ma duzo produktow wysokiej jakosci gdzie Niemieckie buble sa sprzedawane poniewaz nie dopuszczaja do rynku polskich firm.

z LOTu robią się tanie linie - ratuje ich tylko już wyłącznie Star Aliance ... leciałeś kiedyś samolotem?


LOT powinien upaść i a jego zgliszczach należałoby zrobić tanią linię

Najpierw zarzucasz LOTowi ze staje sie
@tenji: ja mówię o tym, że zamiast ich dotować trzeba było wdrożyć rozsądny plan a tak przepalono pieniądze z podatków i jeszcze się chwalą, że uratowali - mówię, że LOT to szajs bo płacisz więcej niż w Lufie a standard masz tanich linii - to różnica, nie? Część połączeń i załogi pewnie wzięłaby Lufa a za kasę z tego można by zrobić Polskiego Wizzaira ...