Wpis z mikrobloga

Ej Mirki co byście zrobili na moim miejscu:

Laska z tindera, ładna, niedługo lekarka, która niedawno mnie zwyzywała, że nie zachowuję się jak facet, napisała do mnie przeprosiny i zaprosiła na kawę. Mówię okej, bardzo w porządku, wysiliłem się, podałem jej najfajniejsze kawiarnie z centrum gdzie wszyscy normicy sobie chodzą na rozmówki, a ona napisała mi, że żadne z tych miejsc jej się nie podoba i podała swoją propozycję, ta propozycja to dość ekskluzywne miejsce gdzie są ładne kieliszki, kelnerzy, piękne widoki i ceny za każde gówno po kilkadziesiąt złotych. Dodam, że do tej pory randkowałem z kobietami w popularnych normickich knajpach gdzie się wali po 10 szotów przy barze i było okej. Ja mieszkam w zakurzonym pokoju z brudnym łóżkiem a ona chce żebym z nią szedł do miejsca gdzie bogate snoby zabierają swoje insta modelki...

Napisałem jej, że chyba źle mnie oceniła, no i że nie jestem uptown boy, a ona, że możemy iść do tych moich skoro tak, tyle, że to wiecie już będzie takie żałosne i wymuszone, co robić?

Dodam, że jestem trochę #przegryw a nie Chad.
#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@Antiselfist Było powiedzieć"spoko, ale rachunek dzielimy na pół" to byś szybko wiedział, czy faktycznie tak lubi to miejsce, czy chcę Cię #!$%@?ć na kasę (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Antiselfist: #!$%@? w ogóle bananów gdzie tylko się da jeśli tylko w życiu na nich się natkniesz. Ją też #!$%@?. Aczkolwiek jeszcze lepiej byłoby gdybyś dał jej przedtem trochę do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antiselfist: ona cię zaprosiła więc trzeba było zrobić jej tą przyjemność i dać jej wybrać lokal. A jeśli to tylko kawa to #!$%@? cię obchodzą ceny czegoś innego. Idź z nią na kawę do snobickiego lokalu a następnym razem ją zabierz do zwykłego pubu i zobaczysz co dalej
  • Odpowiedz
@Antiselfist: ja to bym poszedł, zobaczysz jak będzie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic nie tracisz a jak podejdzie do tego na luzie bez napalania się na cokolwiek to jeszcze lepiej, wyjdzie coś z tego to wyjdzie, nie to bez spiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) spotkałeś się, spróbowałeś, następna :D
  • Odpowiedz
@Antiselfist: Jesteś wygryw, nie przegryw skoro tak jej napisałeś. Dlaczego miałbyś wyznawać zasadę zastaw się, a postaw się i udawać kogoś kim (na razie ( ͡º ͜ʖ͡º) ) nie jesteś? Nie świruj i idź, a jak nie wyjdzie, to "ciao" i każde w swoją stronę.
  • Odpowiedz