Wpis z mikrobloga

Po prezentacji na Blizzconie oprócz gównoburzy na temat mobilnego Diablo internety zostały przeładowane infoskiem "Destiny 2 na PC za darmo do 18 listopada!!!" Myślę, że w związku z tym na 100% będziemy mieli chwilowy, bardzo gwałtowny przyrost grających w najnowszy tytuł od Bungie. Część zostanie z gierką na dłużej i kupi dodatki, część stwierdzi że to nie ta bajka i wywali D2 z dysku. Kwestia oczekiwań i preferencji, więc nie namawiam, nie cisnę. ;)

Chciałbym natomiast uświadomić wszystkim zainteresowanym jeden bardzo istotny fakt - ten tytuł traci naprawdę sporo jeśli gra się samemu. To jest giereczka zaprojektowana z myślą o 3 do 6 - osobowych (w zależności od trybu i wyzwania) grupach graczy. Coop to kwintesencja Destiny i jest to naprawdę świetnie zrealizowany coop.
Nie ma znaczenia jakie jest Wasze nastawianie do gry. Jeśli chcecie sprawdzić czy Bungie, wypuszczając kilka solidnych poprawek w tym roku, faktycznie wyszło na prostą po tym jak Destiny 2 zaliczało wtopę za wtopą przez parę pierwszych miesięcy. Jeżeli ciekawi Was na czym w ogóle polega rozgrywka w tej grze. Jeśli interesuje Was czym zajmowali się przez ostatnie lata twórcy Halo...
...grając tylko i wyłącznie solo w Destiny 2 nie będziecie mieli kontaktu z najmocniejszą stroną tego tytułu.

No i teraz, po tym przydługim wstępie, przechodzę do sedna. Jeśli ktoś chce się pobawić w Destiny w grupie starszych graczy - bez napinek i z pełnym zrozumieniem problemów dorosłego życia (rano do pracy, dziecko nie śpi, mam czas dopiero po 23, żona mnie bije bo gram itp) to serdecznie zapraszamy na serwer Discord ekipy WGW - praktycznie codziennie wieczorem kilku gamerów wapniaków siedzi na głosowym i tłucze w D2. W grupie raźniej a Destiny w coopie smakuje lepiej!

Tutaj jest link do naszego klanu Destiny 2
To jest nasza społeczność Battle.net
A tutaj wisi archiwum naszych streamów z D2

Jeszcze jedno - nie, to wcale nie jest problem jeśli w Destiny 2 nowicjusz gra z wyjadaczami. Bungie całkiem nieźle rozwiązało problem dysproporcji między postaciami początkujących a doświadczonych graczy więc w przypadku D2 teksty typu "pewnie nie będziecie ze mną grać bo mam za słabą postać" są bez sensu. ;)

Tych, którzy jeszcze jakimś cudem nie trafili w sieci na nagłówek "Destiny 2 za darmo" zapraszam tutaj

Natomiast jeśli ktoś zastanawia się "o so chodzi z tym WGW" to jest to społeczność, która powstała głównie jako platforma do komunikacji między graczami w okolicach 30-ki i starszymi. Grupa zrzesza starszych gamerów, którzy tłuką w gry wideo na PC i konsolach. Stworzyliśmy ją z myślą o osobach, które obarczone balastem "dorosłego życia" wciąż relaksują się dając nura w wirtualne światy.

#destiny #destiny2 #grykomputerowe #coop #pcmasterrace #blizzcon #grypc #discord #blizzard #gry #multiplayer
  • 16
@steemm: po pierwsze - przeglądnij se plan wydawniczy Destiny, zastanów się nad nim i może jakimś cudem skumasz czemu oddają podstawkę za friko. Jeśli się nie uda to poproś o pomoc kogos dorosłego.

Po drugie - moje pytanie dotyczyło Twojej napinki. Nie ma to nic wspólnego z moim światem czy Destiny. Upraszczając - skąd wziął się Twój ból pupy? Czemu smarujesz te smutne posty pod wpisem gościa, którego nie znasz i
@RashbaNor: chyba trafię do grupy, która z grą zostanie dzięki darmowej podstawce - właśnie łamię się czy kupić Forsaken teraz, czy liczyć na przecenę z okazji czarnego piątku ;) a misja WGW idealnie pasuje do mojej codzienności.
@RashbaNor: dołączyłem, nigdy wcześniej nie korzystałem z discorda także jestem zupełnie zielony nie tylko jeśli chodzi o destiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś miał chwilę to pisz na pw, chętnie przyjmę parę wskazówek