Wpis z mikrobloga

#hardmirko #hardcore #rawstyle #rave i niech będzie #muzykaelektroniczna

moje żyćko zaczyna się od 180bpm ( ͡ ͜ʖ ͡)

strasznie chciałem stworzyć swój pierwszy set/mix (?) który odda całą imersję i cały ten feeling starych rejwów po opuszczonych halach, hangarach gdzie ludzie bawili się do świtu do eksperymentalnej, szybkiej elektroniki over >150bpm i tak ostatnio urodziłem swoje pierwsze dziecko, mieszanke indrustialu, early, raw'ów i ociupinke speed i french' corów
( )

jako ciekawstke dodam że okładka/miniaturka jest stworzona przez Polaka, Adriana Chmielewskiego który po krótkiej wymianie zdań dał mi pozwolonko na użycie tego zdjęcia. koleś robi genialną robote tymi wszystkimi zdjęciami i klatkami z niszowych rejwowych imprez. polecam tego allegrowicza
  • 13
@korni007: akurat Angerfista szanuje z tego względu że nie da się nie znać jego tracków, serio... przez nie po prostu trzeba przejść XD strasznie lubie jego starsze tracki, ale w czerwcu jak byłem na jego secie to myślałem że się zanudze na śmierć :)) nie wiem czy miałem za duże wymagania, ale zwyczajnie to nie było to czego się spodziewałem, a Partyraiser to taki sympatyczny grubasek XDDDDD ale z nim to
@DecibelHS tracki angerfista znam wszystkie, ale nie słucham na co dzień bo po prostu są #!$%@? za wolne xd partyraiser spuchl bo kiedyś taki nie był XD ale cała scena uptempo daje rade, i to miód na uszy :d no i #!$%@? cryogenic mistrz :d
@korni007: Na scenie uptempo od pół roku nie mogę znaleźć nic co byłoby rewolucyjne. Cały czas utarte te same schematy. Przykro mi trochę to mówić ale wydaje mi się że moda na uptempo może przeminąć, nad czym ubolewam bo na takich imprezkach jak This is uptempo czy bkjn bawiłem się świetnie. Pozytywnym aspektem jest to że wiele osob przez uptempo wkreciło się w szybsze terrory. Imo to najbardziej ambitnym oraz niestety
@Tomislav: no jest troche monotonia,w sumie malo ostatnio wychodzi trackow,ale wazne ze wychodzą. no i terror to juz ogien ( ͡° ͜ʖ ͡°) crosbreed to dla mnie nuda,tak samo industrial