Wpis z mikrobloga

Dzisiaj widziałem pewną dziewczynę. Ta dziewczna ma męża i dwójkę dzieci. Kiedyś jej facet wyjechał za granicę do pracy a ona się puściła z takim jednym kolesiem. Sprawa się rozniosła, ale chyba jej mąż wybaczył bo ciągle są razem. Na pewno znalazł pewien sposób na upilnowanie swojej kobiety. Na pierwszy rzut oka ona nie wygląda na bardzo wierzącą, powiem więcej wygląda na ten typ dziewczyn raczej niegrzecznych. Jednak od czasu tego zdarzenia co tydzień chodzi do komunii świętej xD

#obserwacje #zzyciawziete #trudnesprawy #przemiany #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 10
  • 0
@Canova No facet raczej wiarą się nie kierował przy wybaczaniu xD myślę że zrobił to z bardziej pragmatycznych powodów xD, Trik z tym że laska musi chodzić ciągle do komunii polega na tym że nie może grzeszyc bo jak nie pójdzie do komunii to stare baby widzą że coś jest nie tak i facet ma zaraz info xD podejrzewam że tak to działa XD
@KingRagnar: Wątpie xD Co to za problem dorobić rogi mężowi a potem poudawać w kosciele? żadne gromy ani boże bicze nie spadną z nieba.

Ja myśle że ona teraz udaje taką bogobojną i cnotliwą bo zrozumiała że jak on ją zostawi to nikt inny jej nie zapewni takiego poziomu życia. Zwykła szopka i tyle.