Wpis z mikrobloga

Czas na małe żale z #fifa19 Ea która mnie chyba nie lubi. Nie dość że jestem slabiutki, moja 2 LW i bilans na tą chwilę 0:8 Jak już celnie podam to moi zawodnicy nie potrafią przyjmować, piłki im odskakuja od nogi a przeciwnikowi się piłka klei jak by była namagnesowana. Taki mane nie może poradzić sobie w pojedynku biegowym z żadnym obrońca a moja Obrona dostaje wylewow. Nie potrafię zrobić jednej ładnej akcji a jak już strzele gola to zaraz dostaje dwa. Na koniec żali to jeszcze paczki. Najlepszy traf to Niewymienny Icardi :(:(:(
  • 3
@Nynek: bo ta gra jest dla gimbaz i dla bananowcow ktorzy pchaja kase w pointsy...zwykly szary bez kasy moze pograc co najwyzej online sezony bo tam licza sie umiejetnosci a nie kasa i sklad.#!$%@? ta gre...szkoda czasu.
@Nynek: Nie wiem czy akurat ciebie to dotyczy, ale mam mały lifehack - nie trzymaj cały czas sprintu. choćbyś miał gościa z 99 pace to i tak już nie przebiegniesz sobie całego boiska jak w poprzednich fifach, a trzymanie tego rt zdecydowanie wpływa właśnie na przyjęcia, podania, odbiory i strzały. ja mam właśnie taki nawyk wciskania tego sprintu bez potrzeby, a zauważyłem, że kiedy na to uważam to gra mi się