Wpis z mikrobloga

#lozeria 10/30

Nagroda 1: Paczka Niespodzianka 2 z 3


Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz, czyli jak w normalnym #rozdajo

Nagroda 2: Loża Szyderców White
Sposób na wygraną: tym razem trzeba wykonać/przerobić/zamówić mema, który w jakiś sposób nawiązuje do Loży i z nas szydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka ze świata Loży:
W pierwszym biurowcu udało mi się zdobyć niekontrolowany dostęp na dach budynku. Pewnego wieczoru poszedłem na dół do ciecia i skręciłem mu bajerę, że chcę zabrać dziewczynę na nietypową randkę. Dałem mu jeszcze 50 cebulionów, żeby wzmocnić przekaz. Rano, przed oddaniem kluczy, skoczyłem je dorobić do pierwszego punktu. Od tej chwili mieliśmy nielimitowany dostęp do świetnej miejscówki i zrobiliśmy tam kilka sesji zdjęciowych, flaszek, zielonych papierosów, itp. Kwintesencją akcji był ziomek, który zapiął na dachu linę i latał wzdłuż budynku z naszym Osłem w rękach. Wrzucę film z tej akcji w jednej z przyszłych Lożerii, a póki co w komentarzu zdjęcie z dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


__________________
Zwycięzcy Lożerii nr 9:

Nagroda 1: @gdzie_jest_slonko, chodź, zjamiemy się Twoją nową Zipką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagroda 2: zestaw dwóch dodatków do Loży leci do @Ciascio, bo według mnie przekazał potomnym podstawową wiedzę dorosłego świata, która nigdy się nie zmieni!


Zapraszam na priv po odbiór nagród. W wiadomości podaj numer Lożerii, w której wygrałeś.

#lozaszydercow #glupiewykopowezabawy
Pobierz loza_szydercow - #lozeria 10/30

Nagroda 1: Paczka Niespodzianka 2 z 3 
SPOILER
S...
źródło: comment_4sekYQi3TTexi90OsyPmJDdnhYj3mDWP.jpg
  • 24