Wpis z mikrobloga

  • 0
#tatuaze
W wtorek rabo robilem tatuaz. Moge dzis wyjsc na podworko BEZ zakladania foli? Opinie na necie widze rozne ;_;
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Svelge cale dnie. W domu siedze bez i jest spoko. A folia cholernie mnie drazni,wiec idac nawet uczelnie/zakuoy zastanawialem sie, czy mozna juz bez :/
  • Odpowiedz
Na dwór bym jednak założył folie, bez będziesz podrażniał i tatuaż będzie suchy. @Svelge: dwa tygodnie to długo... @Leshak: będziesz widział jak się wygoni , odpadną wszystkie strupy to śmiało bez możesz latać
  • Odpowiedz
@Svelge: ja jak siedziałem w domu to po 24h folia out, i zakładałem tylko jak musiałem założyć długi rękaw, tak to odpowiednia warstwa maści i było si, tatuaż jak każda rana lepiej się goi jak ma dostęp powietrza
  • Odpowiedz
@Svelge: na zewnątrz tez nie musisz , jeśli nie będziesz wykonywać czynności które mogą doprowadzić do zabrudzenia tatuażu, albo nosić ubrań , które podrażniają ranę ... @Leshak: gdzie masz ta dziarę?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChadChemik
@Svelge

Problemem jest to, ze mamy remont w domu i straszny kurz. Wiec siedze w folii :/ strupow nie mam zadnych, wiec zadrapac narazie nie ma ryzyka. No nic, do niedzieli bede musial sie z nia meczyc caly dzien :/
  • Odpowiedz
@Leshak rana musi oddychać, tak się szybciej goi, ja nosiłem tylko pierwszego dnia, a potem tylko smarowanie mydłem hipoalergicznych i smarowanie kremem
  • Odpowiedz