Wpis z mikrobloga

@QuaLiTy132: @cienki137: Gry mobilne, szczególnie f2p, to ogromna część rynku gier wideo z wielkimi pieniędzmi, który z roku na rok jest coraz większy. Więc nie dziwię sie, że mają chęć spróbować wejść w to. Mają zasoby, to sobie robią, skoro nie szkoda im zaryzykować, bo część fanów płacze, że im się nie podoba, kiedy nawet nie wiedzą co to de facto jest. A poza tym f2p to jest przyszłość, także
Pobierz Reality - @QuaLiTy132: @cienki137: Gry mobilne, szczególnie f2p, to ogromna część ryn...
źródło: comment_7ovl3qHLAXtnvPrIFgBrciLb2NnXY9Io.jpg
@QuaLiTy132: Dodatkowo w innym poście znalazłem nawiązanie do rynku azjatyckiego. Nie chciało mi się o tym już pisać, ale skrótowo powiem, że tam jest on ogromny, naparzają w masę przeróżnych gier f2p, np. w moby, płacą kupę pieniedzy i Blizzard dobrze wie co robi wydając taką grę. Ja kibicuje i chętnie zagram, żeby chociaż sprawdzić, a oni i tak sobie poradzą i zarobią.
@QuaLiTy132: @Reality: też im się nie dziwię że koniecznie chcą w mobilki wejść. Ale jeżeli mobilki to głównie rynek azjatycki, a eu i US to głównie konsole i pecety, to co się dziwić że na konfie europejczycy i Amerykanie sa wnerwieni. Jakby na przykład oglosili diablo 2 remaster albo diablo 4 i przy okazji mobile, to i wilk syty i owca cała. A tak to imho bardzo dobrze że lecą
@cienki137: Nie głównie, pic rel. Ludzie, którzy są zapatrzeni, np. tylko w pcty albo tylko w konsole albo tylko w jedną konsole, po prostu nie rozumieją, jak działa gamedev i co się wokol ich dzieje oraz jak wielki jest rynek mobilny. Może jakbym nie siedział w tym zawodowo, to też byłbym ignorantem i jechał po mobilkach. Jestem w stanie zrozumieć ten zawód ludzi, bo patrzą dosyć egoistycznie, ma być fajnie dla
Pobierz Reality - @cienki137: Nie głównie, pic rel. Ludzie, którzy są zapatrzeni, np. tylko w...
źródło: comment_7hJUAQUQ38YWPN1LNskkCIBfrEdfNQn0.jpg
@QuaLiTy132 problemem nie jest to, ze to mobilka. Problemem jest, ze przed blizzconem byl duzy hype n/t nowosci w uniwersum Diablo. Oni nawet tej gry nie robia. Robi to chinska firma na bazie wlasnej gry, a blizz tylko daje skiny. To nie jest wielka produkcja blizzarda, tylko outsourcing na hajs. Spoko, nie przeszkadzalo by mi to, gdyby to byl dodatek, a glownym daniem byl by wlasnie remaster/jakis duzy content do D3 lub
@Reality: okay, to powiem tak - ziomki hajpują diablo, będzie coś z nowego diablo. Super.

Wydają mobilkę.

Wydają mobilkę jak miliony innych mobilek.

Gra jest od studia, która już zrobiło taką samą grę, tylko że dodało inne takstury.

No sorry, ale ile #!$%@? można.

Jest to zwykły, kolejny, skok na kasę wielkiego studia. Blizzard imho ośmiesza sie wypuszczając to mobilne gówno pod marką diablo. Bethesda ośmiesza się wypuszczając online #!$%@? wie
@cienki137: Rzeczywiście zła grafika, przepraszam! Znalazłem tylko revenue.

Nie wiadomo co to będzie za gra, więc wcale nie jak miliony innych mobilek. Natomiast tak, możliwe że niektóre rozwiązania będą podobne do innych gier, bo są jakieś standardy, ale powiedziałbym, że bardziej dotyczy to spraw UI/UX, no chyba że ktoś robi klona jakiejś gry, ale to inna sprawa.

Nic się nie ośmiesza, dobrze wiedzą co robią i zajebiście na tym wyjdą, pomimo
Pobierz Reality - @cienki137: Rzeczywiście zła grafika, przepraszam! Znalazłem tylko revenue....
źródło: comment_cfiT0rmEhfO51g8TNYeF3Dub3vNZPBrG.jpg
@Reality: będzie prawdopodobnie jak kazda gra mobilna w tym stylu. Masz ze 3 dobrane skille i attack. Lecisz na autoattack i wciskasz skill w odpowiednim momencie. Ponoć gre własnie robi studio co już dokładnie taką samą grę wydało. Musiałbym znaleźć tytuł "produkcji". Nie liczyłbym, że nagle coś niesamowitego, odmiennego z tą grą zrobią.
@Reality: A co do F76 - hejtuję z kilku powodów:
1. Stary silnik, mogą pudrować tego trupa, ale wyszło w miedzyczasie tyle lepszych silników, że to imho jest zwykłe obrażanie graczy.
2. Gameplaye pokazują pustą rozgrywkę. Pustą w sensie - ciężko o coś innego niż - loot, bicie potworków, loot, bicie potworków.
3. VATS na dobrą sprawę nie istnieje.
4. Ponoć, jak w sumie każda gra bethesdy, multum bugów, niedoróbek.
5.
@QuaLiTy132: a my mamy na szczęście prawo to hejtować. Jak @Zuben napisał - mogli ogłosić sobie na jakiejś azjatyckiej imprezie, skoro w tamtą publikę celują. I byłoby spoko. A tak to niech się liczą z niepochlebnymi komentarzami i niech sobie cenzurują komentarze na YT.