Wpis z mikrobloga

@Polaszkino: u nas to odwołali lot i od razu było wiadomo kiedy następny (za 19 godzin lol) . Dali nam pokoje w mariocie, kolacje , śniadanie , przewóz z i do hotelu i jeszcze 10 euro na osobę do wydania na lotnisku .
@Kashhh: ja tęgo nie potrafię pojąć, a niestety liczba osób które nie potrafią się ogarnąć życiowo jest ogromna i polecają firmy czy prawników, rozumiem brać prawnika czy firmę na ostatnim etapie przy sądzie bo niewiele osób będzie umiała sobie z tym poradzić. Zdecydowaną większość spraw załatwia się 1-3 wiadomościami na email, a następnie prostym jak but wnioskiem do ULC. Szkoda marnować te około ~25%, a to nie jest nic ciężkiego.

W
@Kashhh Gdzieś poszedł teraz. Ogólnie połowa śpi w samolocie połowa siedzi lub w śpi w tej strefie po kontroli. Bo nie wiem czy wiecie ale na Changi jest trochę inaczej niż na znanych mi lotniskach w Europie. Tutaj jesteśmy w taki większym pomieszczeniu za kontrola bezpieczeństwa która jest przed samym gatem. Więc nie można się cofnąć do wolnocłowej. A obecnie dreamliner robi jako szalet. Bo w tej strefie nie ma kibelka.
@Polaszkino: ja właśnie dostałem informacje teraz ze mój lot do Los Angeles został odwołany jutro o 11 pewnie to ten dreamliner co się zepsuł w Singapurze a miałem Lufthansa lecieć xD to mnie pokarało za wsparcie Polish Airlines ja jebe