Wpis z mikrobloga

Ta gra jest #!$%@?. Gram dwa mecze na przeciwników, którzy mają drogie składy (po 2 ikony, dużo drogich kart) i ja mając również drogi skład gram sobie jak równy z równym. Da się normalnie podawać, biegać, przyjmować i różne podstawowe zagrania. Jeden wygrywam, drugi przegrywam. Po czym trzeci mecz trafiam na jakieś gówno oczywiście w składzie jesus, martial i inne gówno karty z angielskiej ligi. Skład warty z 150-200k i oczywiście nie da się grać XD. Neymar na spółę z mbappe nie potrafią wymienić celnego podania, piłka cały czas odskakuje, nie da się nic zbudować od podstaw. Jakie to jest #!$%@?ące... uj z wami i z tymi waszymi #!$%@? składami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziękuję za uwagę
#fut
  • 10
@pjoooter o to to ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Ja dostaje w takich meczach w 70% przypadków w #!$%@? gdzie zazwyczaj schemat wygląda tak samo. Celnie podać nie można, karty po 2k w środku pola przejmują wszystko co leci. Jak widzę taki gówno skład do 200k to zwyczajnie się boje bo wiem jak się
@szeryfe nie dzieje się to zawsze, ale tylko gdy gram na takie składy
@MjentowaKupka jak ktoś umie grać to i tak cie #!$%@?, to samo w drugą stronę, mi chodzi o samo zjawisko, że często ma się wrażenie nerfa zawodników co nie oznacza, że jesteś skazany na porażkę