Wpis z mikrobloga

Kilka osob dostalo dzisiaj grypsy od @ja_tu_tylko_komentuje. Za co dostał bana? Za niewinność którą mode nazywa nieodpowiednimi treściami. Prawdopodobnie powodem był sprzeciw wobec banowania osób piszących o LBGT. Sam zbanowany ma pusty panel zgłoszeń, co oznacza że nie może się nawet odwołać

Wołam @plackojad @DurzyPszypau @zuken bo gadalismy o tym wczoraj

@oficer-prowadzacy jest jakis małysz kręcony w tej sprawie?
#afera
KolejnyWykopowyJanusz - Kilka osob dostalo dzisiaj grypsy od @jatutylko_komentuje. Za...

źródło: comment_8c3FmTtCSNReCcsjhy3zFgczrXBQJCAh.jpg

Pobierz
  • 31
@KolejnyWykopowyJanusz: ja już po prostu mam po dziurki nosie tych afer i zachowania tego plebsu z którego ktoś zrobił modów. Ja powiedziałem sobie że jak do 1 stycznia dalej będzie tutaj taki chlew osrany gównem to wypadam stąd ale najpierw będę się starał nakręcić jak najwięcej osób na opuszczenie wykopu i do stworzenia alternatywy dla tego "wolnościowego", pożal sie boże, portalu.
@DurzyPszypau: Ano. Robienie afery że ktoś usuwa wpisy za nieprzychylne poglądy.
I to bodajże był obrazek wskazujący na to że mniejszości seksualnych czy "parafilii" jest drobny odsetek (0,02%?).
Kwestia że pojawiała tam się fraza "spierdoxy" co pewnie wystarczyło.

(Ja ostatnio wyłapałem tydzień bana bez warna za nazwanie kogoś skundlonym rasistą. Równolegle 30 min przed banem pisałem gdzie indziej że moderacja ma problemy z multikontami przez VPN i agitatorami politycznymi)
I bardzo dobrze, że lecą bany za kłamstwa i szkalowanie osób tylko za to, że są innej orientacji.


@szybki_zuk: Za kłamstwa nie lecą, oj nie lecą... oj #!$%@? nie lecą. Chciałbym w sumie żeby leciały.
Co do "szkalowania" - lecą jednostronnie. Bez przerwy lecą ad-personam o bycie faszystą, do szkalowania katolików powstał osoby tag ale spróbuj powiedzieć o gejach per spierdoxy to dostaniesz bana. (żeby nie było - tutaj powinien być
@KolejnyWykopowyJanusz: ja już po prostu mam po dziurki nosie tych afer i zachowania tego plebsu z którego ktoś zrobił modów. Ja powiedziałem sobie że jak do 1 stycznia dalej będzie tutaj taki chlew osrany gównem to wypadam stąd ale najpierw będę się starał nakręcić jak najwięcej osób na opuszczenie wykopu i do stworzenia alternatywy dla tego "wolnościowego", pożal sie boże, portalu.


@zuken: nie czaje. Ktoś cię tu trzyma?
TO była akcja gdy bana wyrwał l3stko


@thestabilizator: Wtedy @a__s wystawiła z cztery czy pięć miesięcznych banów za "wojenki polityczne" tak jak teraz wyrwał @kamien23
Grubo leciały. Trzeba sobie jakiś kalendarzyk prowadzić kiedy pani zbożowa miewa humory bo potem nie idzie się odwoływać ( @l3stko wyłapał bo prostował kłamstwa pod #polityka ze źródłami i zbożowa pobanowała obu)

Swoją drogą @kamien23 niezła statystyka jak na 10 lat. Niektórzy tyle mają co kwartał