Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prawdziwy_Polak: w jednym z ostatnich materiałów JerryRigEverything to widziałem. Nie dojść, że ekran był zupełnie wyłączony, to jeszcze po swojemu porządnie to miejsce zmasakrował i zadziałało.
  • Odpowiedz
@Glacial: Ok, pamiętam że sam skomentowałem wątek tutaj na Mikro w którym był ten filmik, ale chyba został usunięty i nie pamiętałem co to za filmik.

Ok, dziękować. Jakby to nie działało to bym nie kupił
  • Odpowiedz
@Qwapi: Ja też, ale jednocześnie nie słyszałem żeby ktoś powiedział "nie działa przy wyłączonym ekranie". Chociaż pewnie to wynika z tego że dzisiaj review to znaczy pobawienie sie telefonem 30 minut i napisanie co nieco o nim.

Generalnie ten in-displayscanner to same problemy. Szkła też nie można przez to założyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prawdziwy_Polak: wydawało mi się, że telefon był normalnie uspiiony, ale nie zwróciłem na to większej uwagi. Wcześniej o tym w ten sposób nie myślałem, ale od razu wydało mi się to logiczne, że czytnik w ekranie działa tak samo jak czytnik na obudowie, czyli wybudza telefon z uśpienia przy wyłączonym ekranie. Pozostaje tylko poczekac parę dni i ta sprawa się wyjaśni jak więcej ludzi się nim pobawi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glacial: jeszcze dodam na szybko, że w moim tanim, chińskim telefonie można wybudzic telefon stykając dwa razy w wyłączony ekran, więc na pewno wybudzenie flagowca czytnikiem w ekranie to nie jest coś czego nie dałoby się osiągnąć
  • Odpowiedz
@Prawdziwy_Polak: Mi się wydaje, że czujnik staję się aktywny po tapnięciu na wygaszony ekran - pojawia się nam wtedy godzina i sam czujnik. Z takiego poziomu możemy użyć czujnika. Z całkowicie wygaszonego nie ma opcji.
  • Odpowiedz
@Prawdziwy_Polak:
Z oficjalnego forum

Question: Is the fingerprint sensor always active or does the phone need to be tapped, lifted, or the power button pressed to activate it?

You can set your OnePlus 6T’s screen to wake with a single tap. This means that you can unlock the phone in a single movement, by pressing and holding the finger where the fingerprint sensor is located. Aside from that, you can
  • Odpowiedz
jak na wyłączonym trafisz w czytnik to też się odblokuje.


@MattSZ: nie odblokuje, musi być zapalony ambient. Czujnik działa na zasadzie światła(ambient podświetla miejsce czujnika na 100% jasności), jak sie nic nie świeci to jest nieaktywny po prostu
  • Odpowiedz
  • 1
Przy dotknięciu ekranu zapala się ambient, jak trafisz w miejsce gdzie jest czytnik to nie musisz drugi raz dotykać. Czekasz aż się odblokuje.
  • Odpowiedz
@kocz_ownik: Hej, dzięki za dociekliwość, ale jak się przyjrzysz to jest odpalony ambient display :P
@MattSZ: Całkiem spoko, to mnie uspokaja
@BlackCherry1902: Gdzie znalazłem taką informację? Mógłbyś podlinkować? Mówili coś o ich własnym szkle? Bo w sklepie nie widzę, a chciałbym pójść w 100% oryginały
  • Odpowiedz