Wpis z mikrobloga

@BlackCherry1902: Haha, nie, na odwrót :P
Byłem trochę zawiedziony ograniczeniami związanymi ze skanerem pod wyświetlaczem, ale jeśli da się odblokować jednym ruchem oraz można mieć szkło to jest mi trochę lepiej.

Chyba nie ma nic lepszego w tej cenie, a szkoda mi dawać 5k za telefon (iphone xs).

Pomyślałbym o OP6, ale nie mogę znaleźć w sensownej cenie z europy i zaufanego sklepu.
  • Odpowiedz
@Prawdziwy_Polak: No ja to samo porzucam LG G6 na rzecz pierwszego OnePlusa mam nadzieje ze będę zadowolony, niestety nie mam szczęścia do telefonów. Ja w 6T zauważyłem ze ludziom brakuje tej diody miałem ja na S6 w G6 już nie więc to jest do przeżycia. Szkła raczej zakładać nie będę chyba zostanę z fabryczna folia, chociaż są tu tacy którzy nie używają folii ani etuii.
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: @wachlarz149: Nie wiem jak folia oneplusa, ale folie z reguły nie są tak przyjemne w dotyku jak szkło, do tego rzadko kiedy mają powłokę olejofobową, często lekko przyciemniają wyświetlacz oraz w razie upadku nie chronią tak jak szkło. Przy gorilla 6 może być trochę niepotrzebne, ale ja mam zamiar ten telefon mieć 2+ lata, więc tak czy siak raczej 1 plastic protector nie da rady przez tak
  • Odpowiedz