Wpis z mikrobloga

@Krzysiek1203_88: ja mam codziennie cos do roboty. to ze siedze na wykopie to tylko dzieki tmeu ze umiem sobie to pooustalac tak zeby miec na to i na to czas. zazwyczaj wieczormai mnie nei ma na wykopie. gdyby to wczesniej bylo to bym sie zjawil, na przyklad od jutra do czwartku sam jak palec bede w domu to i wiecej czasu bede mial
  • Odpowiedz
@Krzysiek1203_88: w sumie robie domowke ktora bedzie trwala od piatku do wtorku :) i kilkanascie osob po prostu ebdzie u mnie przez ten czas mieszkac bo pryzjezdzaja ludzie z gliwic wiec nie w--------e ich . ale trudno, znam ich to se wyjde z domu jak cos
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: na wykopie a w sumie na mikroblogu udziela sie z 50 osob tak dosc intesywnie ktorzy sa ze slaska. a w sumie okolic katowic, teraz nei ebde ci ich wymienial bo przed chwila wstalem, i ledwo kontaktuje ; d zapewne z tych przyupscmy 50 osob pojdzie 15 to juz bedzie sukces.@Krzysiek1203_88: duzo tu osob ze slaska. bardzo duzo co sie udzielają trzeba ich zespamowac i moze cos wyjdzie z
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: Dzisiaj to idę na domówkę wiec odpada ... chyba, że piszesz się na parapetówę w Zabrzu :D. Szczególnie jeżeli gustujesz w kobietach to zapraszam bo może być ich dużo. Jeżeli w facetach to wiedz, że będzie kilku dj... wiec dla każdego coś dobrego ;) Z kumplem chcieliśmy zrobić wykop party w Browarach Ślaskich. Jutro z nim się będę widział to może w końcu ustalimy konkrety. Jak reflektujesz na bibę
  • Odpowiedz