Wpis z mikrobloga

@goodguy: Oczywiście, ale w rozmowach sporo osób przyznaje się do ateizmu, jeśli chodzi o bycie wierzącym na tym tagu, to tylko łącznie ze mną trzy osoby wierzą w Boga, jeśli chodzi o tych co mają konto, reszta to ateiści, albo nie wiem, bo nie pisali mi nic na ten temat.
@aardwolf: Nie prawda, ateizm jest neutralny, to raczej wiara sprawia że człowiek jest samotny, przy współczesnym liberalizmie i ateizacji sporo osób wierzących nawet sie nie przyznaje, żeby uniknąć śmiania sie z nich, cały tag #bekazkatoli jest tego przykładem, a jeśli chodzi o ateizm przegrywów, to pewien użytkownik co sam jest ateistą mi wytłumaczył że wiele osób z tego tagu to nihiliści, a nihilizm=ateizm.
@aardwolf: Jakoś żyjemy w innych światach, bo ja kiedyś chciałem z taką jedną dziewczyną porozmawiać o opętaniu, nie podrywając jej, to udawała że ją to interesuje, a potem grzecznie sie pożegnała, dodam tylko że jeśli jesteś ateistą i udajesz wierzącego to jesteś dla mnie nikim, szanuje ateistów, ale uczciwych ateistów, co się przyznają do ateizmu, a gimboateista co chodzi do kościoła i na religie, tylko po to żeby babci nie było