Wpis z mikrobloga

#pokazpsa

To nie mój, ale między innymi ta kochana suczka (wiem co piszę, bo miałam ją na przechowaniu) jest do adopcji w Fundacji Zwierzęta Niczyje. Wstyd mi, bo do niedawna nie wiedziałam o istnieniu tej organizacji i wspierałam inne poza swoim miastem mając ich pod nosem. Fundacja przyczyniła się zakazu pokazów cyrkowych na terenie #suwalki . To chyba dobrze? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oprócz tego zajmuje się opieką i znajdowaniem domów dla zwierzaczków.

Weszłam na ich stronkę:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/fzn
Ostatnia wpłata prawie rok temu, moją może zaraz będzie widać. Ostatnio prosili nawet o koce, cokolwiek by wyściełać psie budy.

Psa ze zdjęcia być może wezmą moi rodzice lub moja koleżanka. Fundacja pilnie poszukuje przede wszystkim odpowiedzialnych osób które potrafią kochać i szanować zwierzaki szczególnie przed mrozami. Tu uwaga - nie oddają podopiecznych byle komu. Czy jest ktoś chętny przytulić zwierzaka lub pomóc fundacji?

ciagleloginzajety - #pokazpsa 

To nie mój, ale między innymi ta kochana suczka (wi...

źródło: comment_PSPWEddfDCPOdEj6DiuYlWRU7qMfOyCw.jpg

Pobierz
  • 2
@ciagleloginzajety: hej! Tez jestem z Suwałk i z Fundacją "współpracuję" juz od jakiegos czasu. Teraz niestety nie mogę zaangażować się na tyle ile bym chciała, bo mam małą dzidzię, ale cieszę się, ze tu jesteś i o tym piszesz :)