Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Macie takie gry z dzieciństwa których za #!$%@? nie mogliście przejść i wracacie do nich po kilku latach będąc bardziej doświadczonymi graczami z myślą że teraz będzie to bułka z masłem? Ja dzisiaj odświeżam przygodę z IGI 2 Covert Strike. Za malolata doszedłem tylko do 4 misji gdzie trzeba było zatrzymać ciężarówkę i wysadzić most..l. Teraz spróbuję przejść całą grę ʕʔ
#grykomputerowe #nostalgia #fps #gry
DPary - Macie takie gry z dzieciństwa których za #!$%@? nie mogliście przejść i wraca...

źródło: comment_VGsiuvGoDQPrk52Rrzj1t63mR0s1YNvI.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPary: oj ale IGI był tak trudny bo jeśli pamiętam można było grę zapisać tylko 1 raz poczas misji, a oprócz tego był trochę bug, że schodząc z drabinki i patrząc w dół postać odpadała od niej i zgon na miejscu.
  • Odpowiedz
@DPary: Zdecydowanie Commandos: Behind Enemy Lines. Z rok temu próbowałem go przejść i koniec końców udało się, ale tylko z solucjami. Bez nich, jest to dla mnie wciąż niemożliwe. Co ciekawe, jako dzieciak byłem chyba bardziej cierpliwy do tej gry niż teraz ( ͡º ͜ʖ͡º) Dlatego zbieram siły na walkę z drugą częścią, ale i tak pewnie bez solucji się nie obejdzie bo jest jeszcze
  • Odpowiedz