Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1350
jestem z ojcem na takim typowym targu
on tu się widzę czuje jak w raju
targuje się z rumunami, przekrzykują się, gada z jakimś facetem o zbożu i cielaczkach, każdy życzy se zdrowia, no ogólnie polecam XDDD
#bloglajfstajlowywiesniaka
  • 45
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: A ja się praktycznie wychowałam na targu, bo moi rodzice mają stragan a nawet 2! ( ͡ ͜ʖ ͡) Jako dziecko jeździłam z rodzicami po wiejskich targach, sprzedawaliśmy jakieś straszne bzdety, ale w latach 90. ludzie kupowali wszystko, co tanie XD Potem pomagałam rodzicom w wakacje a jak przychodziła kontrola z US, to się uśmiechałam, że mama wyszła na siusiu XD Przecież nikt by
  • Odpowiedz
jestem z ojcem na takim typowym targu

on tu się widzę czuje jak w raju

targuje się z rumunami


@gfgfgfa: a to nie trzeba targu - w większości takich małych sklepików "osiedlowych" (jakieś akcesoria samochodowe, budowlanka, rowerowe etc.) jak wpadam po raz pierwszy to pytam o rabat dla nowego klienta, przy następnych odwiedzinach pytam o rabat dla stałego klienta. tu dyszka, tam dwie i córa ma nowe lego...
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Nasze targowanie to taki poziom "amator". Wyzsze poziomy mozna zobaczyc w krajach trzeciego swiata, a poziom "ekspert" jest w krajach arabskich, gdzie zakup butelki wody to polgodzinna dyskusja polaczona z pantomima, modlitwami, lzami, krzykiem, placzem sprzedawcy i na koniec blogoslawienstwami dla calej rodziny.
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Szczucin to taki niewielki kawałek drogi za Mielcem, ale już w małopolskim. I rzut beretem od świętokrzyskiego.
Zgadywałem po asfalcie, że to akurat rzeszowskie „targowisko” (no bo to już nie jest oficjalnie Dołowa), bo tylko raz zdarzyło mi się być w Sokołowie w środę przed 12:00. I w sumie to kiedyś nie cierpiałem tego typu miejsc, a teraz to mam wrażenie, że właśnie na takich targach jest taki handel,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pangia: reklamować i tak można - buty se kupiłam i powiedziałam że jak się rozwalą to go znajdę bo wiem gdzie stoi
ZOBACZY PANI KOCHANA ŻE SIE NIE ROZKLEJO, NIE PRZYJDZIE PANI REKLAMOWAĆ
i utargowałam 3 zł na piwo( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: jeszcze nie słyszałem o brzydkiej córce rolnika/handlarza :D
zawsze gadki typu "patrz to jego córa, zoba jaka zdrowa. e młody, w sam raz dla Ciebie. ojciec rolnik to i pole w posagu dostaniesz. taką to nawet brzydką, a ta niczego sobie pannica" xD
ile ja się takich tekstów nasłuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
macie konkretny tor działania czy wszystko po trochu?
mogłbym się dowiedzieć ile
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drlect3r: nie mamy profesjonalnej gospodarki, teraz to już że tak powiem resztki.
Jak byłam mała to były i krowy i konie i kozy i inne zwierzęta też się jakieś trafiły.
teraz to już tylko na własny użytek, albo żeby sprzedać znajomym ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz