Wpis z mikrobloga

Bo gruby siedzi i kalkuluje gdzie jego linia wyjdzie i bez przerwy przesuwa swego hiden walla, którego inni grubi nie mogą przebić...Równiutko jak od linijki :)
Tak to anale techniczne sobie tłumaczą?
Wymiękam. Ja po prostu pozostawię to bez słów. Już mnie znacie, możecie przewidzieć jaki byłby mój dalszy komentarz...

#bitcoin #kryptowaluty #cybertag
cyberpunkbtc - Bo gruby siedzi i kalkuluje gdzie jego linia wyjdzie i bez przerwy prz...

źródło: comment_6S7GkD4e8LN8bHLnv8tLQzG133VhZnda.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawlo74: I przesuwają je tak dla jajec idealnie równo w czasie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aktualizują np. co kilka godzin o 2$? Po co??? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żeby Janusz widział wsparcie i nie miał wątpliwości a później zostanie #!$%@?. Jak setki razy, rysowali taki szajs i przebijali go
  • Odpowiedz
@Manah: Zgadzasz się ze mną, więc o co ci chodzi? Te komiczne idealnie przesuwane niby hiden walle nie mają nic do trendu. Niby po co ktoś tak ma robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Tłumaczy dlaczego gruby jak totalny debil pokazuje co robi i przesuwa oferty?
Człowieku to jest komedia, nigdzie czegoś takiego nie ma... Jeszcze ich ulubione trójkąciki na dodatek często pod minutowe świeczki, przecież oni bezczelnie traktują ludzi jak idiotów i im to podsuwają a ty tego nie widzisz
Tu chodzi o to żeby oszukać. Jak zamierzasz drogo sprzedać i to musisz mieć kupców i odwrotnie...
  • Odpowiedz
A później się to kończy niespodziewanymmocnym przebiciem tej kreski...
CO to znaczy tak graja? Czym sie niby kierują? Uzasadnij bo to głupota, jedynie sobie szkodzą pokazując innym.
Po co mają tak dosadnie pokazywać gdzie longi maja ustawiać? Żeby Janusze zarabiali na nich kiedy oni pchają kurs? Chyba odwrotnie, chcą żeby Janusz tam stawiał longi w jakimś celu, czyli #!$%@? go. Jak zawsze
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc Grubi to nie szajka, która działa w tajnym porozumieniu. Jedni duzi gracze ruchają innych:
https://cryptoslate.com/research-bitcoin-btc-whales-not-moving-the-cryptocurrency-market/

Zgadzasz się ze mną, więc o co ci chodzi?


Chodzi mi o to, że masz podejście takie jak Zaorski. Krytykujesz analizę techniczną a jednocześnie jej używasz. Gdybyś obudził się że śpiączki i dowiedział się, że Bitcoin kosztuje 6300$ to zupełnie byś nie miał pojęcia, w którą stronę może pójść cena. Gambling 50/50. Natomiast to, że patrząc na wykres korzystasz z wiedzy, że bańka pękła, a trendy nie trwają wiecznie to znaczy, że robisz
  • Odpowiedz
@Manah: jakimś tam wskaźnikiem może być, wiem może i mało miarodajnym ale jednak.
Gdybym ja obudził się ze śpiączki po dwóch latach to nie mógłbym uwierzyć, że bitcoin kosztuje $6300 a gdyby ktoś powiedział mi, że w grudniu ubiegłego roku kosztował $1900 to bym go wyśmiał. Ja dalej nie wierzę, że kosztuje tyle ile kosztuje, niedawno kosztował tysiąc złotych a nawet 750.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: W gruncie rzeczy powiem ci, że myślisz pod tezę. Zakładasz, że grubi manipulują rynkiem i to byłby idiotyzm gdyby gruby zdradzał swoje ruchy rysując przewidywalne formacje. Dla mnie te przewidywalne formacje to dowód, że nie ma manipulacji przez grubych. Wrzuciłem ci z resztą artykuł powyżej.
  • Odpowiedz
@Manah: nie mogę uwierzyć w spadki ze względu na zwiększający się popyt. Tylko jedna giełda Coinbase ma ponad 20 milionów aktywnych użytkowników a bitcoina w obiegu będzie tylko 21 milionów z czego 4 przepadło bezpowrotnie a hodlerzy wyjęli z obiegu już większość.
  • Odpowiedz