Wpis z mikrobloga

@Cinoski: mam SUVa, i jest zajebisty.
Jezeli nie jezdzisz tylko po miescie :P

Uwielbiam, ze moge spakowac do niego 4 osoby i wyjechac w gory i nie martwic sie, czy napewno bedzie miejsce dla wszystkich.

ale jak to nie jest na liscie Twoich celow do samochodu, to jasne, ze nie bierz SUVa :P
Jak potrzebujesz dużego auta to bierzesz o segment większe kombi, ładniej to wygląda do tego osiągi lepsze. Lepiej się prowadzi bo mniejsza masa i niższy środek ciężkości. Nie rozumiem mody na te brzydkie klockowate suvy
via Android
  • 0
@Ketos @Zielony_Minion Gabaryty, mam karakana Seicento i zaparkuję nim wszędzie gdzie jest odrobina miejsca, jedynie brakuje mi w nim mocy na trasie i bajerów. 4 osoby jeżdżą sporadycznie ale są najczęściej niższe niż ja a ja się za sobą mieszczę mając legendarne 182 cm.
Dalej nie łapię po co mi gargantuiczna stodoła w mieście, wolę nawet kombi typu Audi A4 - trochę dłuższe ale bardziej praktyczne.
via Android
  • 0
@Zielony_Minion Akurat pierwsza była niezamężna ciotka która nie ma samochodu a reszta ma już odchowane dzieciaki. To raczej moda, bo jednej wybiłem z głowy Dacie Duster, kupiła Forda Fiestę.